Špičkové kalibry pro strojírenství

 

Maximální přesnost výrobků musí být pro každou firmu na přední pozici. Není se vůbec čemu divit. Zákazníci si za své výrobky platí nemalé peníze, a nemohou tak strpět případné nepřesnosti. Pokud i vy vlastníte strojírenskou nebo jinou výrobu, měli byste myslet právě na precizní provedení vámi vyráběného sortimentu. I proto se vyplatí nakoupit vysoce kvalitní měřicí techniku. Především ve strojírenství se dnes hojně prosazují nejrůznější speciální měřidla a kalibry. My se soustředíme na nejvyužívanější typy včetně závitových.

K čemu se používají kalibry?

Hlavně k velmi rychlé identifikaci zmetků v klasické ruční a zejména sériové výrobě. Vnitřní i vnější rozměry dokážou kalibry okamžitě zjistit a eliminovat tak případnou přítomnost špatných kusů. Výborné služby odvádí jak při průběžných, tak i ve finálních kontrolách kvality. Jde o porovnávací měrky, jež nejsou z hlediska svých tvarů a provedení nijak komplikované. Práci s nimi zvládne prakticky kdokoli.

Co musí tyto porovnávací měrky splňovat?

Moderní klasické i závitové kalibry musejí být především tvarově maximálně stálé. Nelze si dovolit pořídit model měnící v důsledku zvýšené nebo snížené teploty tvar. I proto jsou vyráběny převážně z kalené oceli tolik typické konstantními vlastnostmi. Druhou neskutečně důležitou vlastností je požadavek na přesnost.

Vyberte si z pestrého sortimentu u specialisty

Vysoce kvalitní kalibry v různých podobách nabízí společnost Michovský-TOOLS s.r.o. na webu kalibry.cz. Vybrat si zde lze jak trny, tak i kroužkové či závitové kalibry schopné měřit jakékoli závity. Měřidla nabízená tímto tradičním výrobcem se vyznačují tím, že jsou již předem kalibrována. Nakoupíte si tak hotové produkty, které můžete ihned využít ve výrobě. Veškerý sortiment je skladem, takže dodání se může pohybovat i v řádu hodin. Samozřejmostí jsou i výhodné ceny a poradenství týkající se nabízeného zboží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..