tlakoměr

Komplexní nabídka i servis zdravotnické a laboratorní techniky od ALL. C.B. – už nemusíte hledat jinde

tlakoměr

Provozovatelé poliklinik, průmyslových laboratoří, veterinárních klinik, fitness center, ale i menších ordinací a domácích posiloven či fyzioterapeutických středisek jistě vědí, jak obtížné někdy může být sehnat špičkové vybavení, zvláště pokud pro svou praxi potřebují širokou škálu profesionálních přístrojů. Rozumí se samo sebou, že kvalitní vybavení pak vyžaduje také odborný servis, což může především v pozáruční době představovat problém. Kéž by tak existoval jednoduchý způsob, jak vyřídit vše najednou… Ale moment: existuje!

Vše při jednom

Společnost ALL C.B. s.r.o., která se specializuje na prodej i servis zdravotnické a laboratorní techniky, je na trhu unikátem. Nabízí totiž skutečně komplexní služby, ať už jde o obrovský výběr nejrůznějšího vybavení renomovaných značek, díky němuž nebudete muset hledat nikde jinde, nebo o bezpečnostní i funkční technickou kontrolu v souladu se zákonem či o kvalitní servis. Ten provádí vyškolení a zkušení odborníci, a to v záruční době i po ní. Můžete se na ně obrátit i v případě závady na vybavení, které jste zakoupili u jiného dodavatele. V širokém sortimentu si vyberou jak soukromí lékaři, tak velké polikliniky, lázeňská střediska, domovy důchodců či průmyslové laboratoře. A pokud přece jen v katalogu nenaleznete přesně to, co hledáte, můžete se na společnost bez obav obrátit, vyjde vám vstříc.

Přístroje splňují veškerá kritéria

Laboratorní a zdravotnická technika v katalogu ALL C.B. s.r.o. zahrnuje pouze kvalitní přístroje nejvyšší jakosti od osvědčených výrobců. Společnost se snaží vyjít klientům vstříc i ve všech ostatních ohledech, tedy z hlediska ceny, dlouhodobé užitnosti zařízení, komfortu obsluhy a dostupnosti náhradních dílů. Rehabilitační zařízení zde naleznou přístroje pro magnetoléčbu, vodoléčbu i elektroléčbu, jako i velký výběr lehátek a stolů. Zdravotnický nábytek celkově tvoří velkou část sortimentu, dostupná jsou také různá polohovatelná i pečovatelská lůžka, infuzní křesla. A to je jen ochutnávka. V katalogu si vyberete vše od kardio produktů přes rehabilitační pomůcky, gynekologické vybavení, potřeby pro stomatologii či elektrochirurgii až po všeobecné potřeby jako laboratorní sklo a čističky vzduchu.

Komplexní servis a poradenství

Odborníci z ALL C.B. s.r.o. jsou vyškoleni v oboru a pravidelně se vzdělávají v nových technologiích. To znamená, že objednáte-li si vybavení od této společnosti, budete je mít profesionálně nainstalováno a s veškerým servisem. Navíc jsou kdykoliv připraveni s vámi konzultovat jak výběr vybavení, tak případné obtíže. Mezi nabízené služby patří také vypracování detailního návrhu vybavení pro celé vaše pracoviště a zaškolení obsluhy přístrojů. Obraťte se na ně emailem nebo zavolejte na mobilní či přímou telefonní linku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..