Nekupujte bačkory, aneb čím potěšit na Vánoce!

Na světě jsou dva druhy lidí. Ti, kteří mají nakoupené a pečlivě zabalené dárky k Vánocům již v létě, a ti, kteří tento úkol nechávají na čas adventu. A pro značnou část z nich to jsou úkoly vskutku zapeklité. Máme pro vás tipy!

Pro radost i k užitku

Koupit dárky dětem je spíše radost než starost, samy si řeknou o tolik hraček a nejrůznějších nezbytností, že byste k jejich pořízení potřebovali spíše sponzora a stěhováka, než další rady. Ale co ostatním členům domácnosti? Co koupit třeba mamince nebo babičce, které vám odpoví, že nic nepotřebují? Zapomeňte pro letošní rok na drogerii, ponožky, či knížky, i když i ty mohou potěšit. Raději při příští návštěvě prošmejděte babičce či mamince kuchyni, třeba přijdete na to, že by se jim hodily nové kuchyňské potřeby místo těch, které už dosluhují.kde-nakupujete-cz_tescoma_cz_01

Můžete pořídit například novou sadu kuchyňských nožů

kde-nakupujete-cz_tescoma_cz_02

Radost jistě udělá nová konvice na čaj

Dobře to zvažte

Jistě, nové hrnce či hrníčky zřejmě nebudou tou pravou volbou, vždyť jsou často celoživotními parťáky a citová vazba se neruší snadno. Poohlédněte se proto po menších kouscích, na které se snadno zapomíná. Co takhle kuchyňské váhy? Ještě pořád se kvůli každému koláči tahá babička se sice funkční, ale příšerně těžkou starou váhou? Pořiďte ji novou. Není složitá, snadno se ovládá a hlavně – je lehká a skladná. Vybrat můžete digitální i s klasickou stupnicí.

kde-nakupujete-cz_tescoma_cz_03

Praktická kuchyňská váha ACCURA

Ve svátek i v pátek

Vánoce jsou také časem rozhodování, jak rozdělit sváteční návštěvy mezi rodinu a přátele a čím hosty uctít. Ať už se rozhodnete připravit svatoštěpánskou kachničku, nebo sáhnete po zdravějším receptu, vsaďte na moderní pekáče. Díky antiadheznímu povrchu se v nich žádné jídlo nepřipálí, a pokud zvolíte pekáč z kvalitního skla, můžete proces pečení jednoduše sledovat. A zahálet určitě nebudou ani po svátcích – co si takhle dát třeba zapečenou brokolici nebo oblíbené šunkofleky?

kde-nakupujete-cz_tescoma_cz_04

Pekáč s poklopem Delicia

Tip pro vás

K vánočním svátkům patří klasika – kapr a bramborový salát. Ale pokud máte přeci jen chuť trochu experimentovat, přečtěte si tento článek, možná v něm najdete inspiraci.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..