Logo

Oslavte svatého Martina s plnou peněženkou

Logo

Svatý Martin na bílém koni je za dveřmi. Taktéž se dočkáme distribuce svatomartinských vín na pulty obchodních řetězců. A kromě toho si navíc budete moci užít speciální cashbackovou akci, kterou na den svátku svatého Martina naplánoval Aliexpress.com společně s portálem PlnáPeněženka.cz

Pátek 11. listopadu se tak navíc stává dnem nejvýhodnějších nákupů na Aliexpressu. V rámci takzvaného Aliexpress day si můžete užít své nakupování hned trojnásobně. Nejenže díky akci nakoupíte velmi výhodně, ale také dostanete do svého účtu na Plné Peněžence zaslouženou finanční odměnu v podobě cashbacku. No a třetím důvodem už je přece radost z objednaného a doručeného zboží!

Nákupy s cashbackem pro moderního spotřebitele

Metoda cashbackových nákupů, kdy se spotřebiteli po zaplacení objednaného zboží vrátí zpět určitá procentuální částka z ceny zboží, se k nám do Česka rozšířila ze zahraničí. Cashback portál Plná peněženka svým uživatelům nabízí až 15 procent z ceny jejich nákupu nazpět, a to díky tomu, že má na svém portálu zapojeno na 300 partnerů, kteří registrovaným uživatelům vyplácejí peníze zpět.

Jak můžete začít vydělávat na nákupech?

Ačkoli se slovní spojení vydělávání na nákupech může zdát novým uživatelům zpočátku podezřelé, velmi rychle pochopí jednoduchý princip a začnou si užívat své nově a zpětně nabyté peníze. Ty totiž budete zcela legálně po registraci na www.PlnaPenezenka.cz získávat od partnerů tohoto portálu, kterými jsou e-shopy a další poskytovatelé služeb.

Prostředky, které vám budou v rámci cashbacku vypláceny, mají tito partneři vyčleněny na marketing. Místo do reklamních kampaní ale díky smlouvě s portálem Plná Peněženka putují do vaší kapsy. I proto je registrace a používání portálu pro jeho uživatele tak výhodné. Registrace a samotné využívání nepředstavují žádný risk, tak proč to nezkusit také, co myslíte?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..