Vánoční sobík

Vtipné vánoční dárky pro vaše blízké

Vánoční sobíkChcete letos přijít s něčím opravdu netradičním? Máte hluboko do kapsy? Stylový a vtipný dárek nemusí být nutně drahý. Kde najdete tipy na neobyčejné dárky, které pobaví i potěší? Možností a vychytávek je na trhu habaděj.

Vánoční dárek pro ženu

Přítelkyně si bude určitě přát něco romantického. Pořiďte jí čokoládu v netradičním balení nebo zvláštní květinu, například fazolku LOVE v květináči, která jí stále bude připomínat, jak moc ji milujete. Krásná sexy zástěra do kuchyně jí také udělá radost, ale ještě víc uměle vypěstovaná perla přání, po vyklopení z lastury ji bude nosit na krku jako přívěšek. Pro maminku i babičku se pak hodí oblíbené „karty přání“, díky nimž si zůstanete blízcí. Mezi originální vánoční dárky se směle zařadí i trofej Oscar pro nejlepší babičku, maminku nebo ségru. Skoro každý máma ocení úložný box na boty, závěsný organizér na kabelky, výrobník na sushi či porcelánový včelí úl na med. Mladší sestře věnujte deštník, jejž si vymaluje obrázky speciálními fixy podle vlastní fantazie. Jak vidíte, dárek může být užitečný, vtipný a zároveň milý.

Nic nechce? Má to mít!

Někteří muži si na dárky nepotrpí. Zvláště s určitými typy tatínků a partnerů bývá problém. Když se jich zeptáte, co by si přáli k Vánocům, pokaždé jednoduše prohlásí, že všechno už mají, nic nepotřebují, anebo nechtějí. Vymýšlení dárků pro takového chlapa je rok od roku náročnější a doslova to bičuje vaši kreativitu. Což takhle to letos skutečně hodit za hlavu a dát mu vtipným a nevinným dárkem ochutnat vlastní medicínu? Pořiďte mu dárkovou plechovku NIC určenou speciálně pro muže, kteří „mají všechno“. Příští rok už se třeba poučí a dostanete z něho lepší odpověď než „nic“. Zdá-li se vám to opravdu málo na vánoční dárek, přikupte mu ještě čokoládový notebook a zástěru do kuchyně. Fotbal na WC ho pak zaručeně přivede do rozpaků, ale vsaďte se, že to alespoň vyzkouší. Muži prostě milují ptákoviny. Každého otce pak spolehlivě dojme Pohádka o super tátovi ve formě přáníčka a přiložené kosmetické sady. Překvapte své blízké originálním dárkem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..