Indukční varná deska

Tipy na pomocníky do kuchyně pro fenomenální kulinářské zážitky

Indukční varná deskaChutné jídlo je součástí našich životů. Snažíme se vymýšlet chutné pokrmy, ale zároveň nechceme v kuchyni trávit příliš času. Potřebujeme proto šikovné pomocníky. Nejvíce se hodí právě přístroje ve formě kuchyňských robotů či přímo pekárna. Díky těmto možnostem budete mít šanci objevit nové pokrmy se skvělou chutí a s minimem úsilí při jejich vytváření. Podívejte se na 3 přístroje do kuchyně, které by se vám mohly hodit.

Kuchyňský robot

Na rozemletí a rozmixování všech možných věcí si vystačíte s kuchyňským robotem o několika funkcích. Výměnné nástavce umožňují mletí a mixování o různé intenzitě a požadované hrubosti. Tento kuchyňský robot značně ušetří přípravu celého pokrmu. Zapomeňte na krájení pomocí nože, s nímž jste se dlouho trápili. Robot do kuchyně je efektivní způsob, jak ušetřit cenné minuty v kuchyni a získat ještě o třídu lepší výsledek vypadající skoro jako z profesionální restaurace. A jediné co k tomu potřebujete, je tato poměrně skladná mašinka.

Pekárna na chleba

Sníte o vlastním čerstvém chlebu, ale veškeré vaše snahy o jeho upečení zatím selhaly? Pekárna na chleba nabídne skvělý výsledek a téměř bez práce. Stačí jenom vložit suroviny do připravené nádoby, navolit vhodný program a čekat, až se chleba upeče. Pekárna se postará o rovnoměrné prohnětení těsta a zajistí požadovanou teplotu i podmínky pro pečení. Následně můžete zkoušet obměňovat ingredience a vytvářet vlastní chlebové kreace, které budou nesrovnatelné s běžnými chleby ze supermarketů.

Indukční vařič

Když chcete vařit, nemusíte mít hned celý sporák se všemi čtyřmi plotýnkami. Jednoplotýnkový indukční vařič se skvěle hodí pro cestování, pobyt na chatě, studentské bydlení, ale i jako plnohodnotný přístroj do domácnosti. Při použití správného nádobí na něm uvaříte cokoliv, co si jenom budete přát. Žádný recept není překážkou a jediné, co musíte udělat, je chytré naplánovaní pořadí jednotlivých kroků. Snadné ovládání a možnost nastavit si časovač jsou dalšími důvody, proč se pustit do snadného vaření na indukční plotýnce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..