banány

Tesco letáky online dostupné 24 hodin denně

bananyVíte, že značka Tesco pochází z Anglie a její historie sahá až do roku 1924? Že se původně jednalo jen o malý obchod s čajem a až v roce 1956 byl v Essexu otevřen první supermarket? Oblíbenost stoupala a rok 1996 se stal „osudným“ i pro Českou republiku, protože v tento rok se Tesco dostalo na český trh. Větší či menší obchod této značky dnes najdeme ve většině tuzemských měst. Od počátku si značka zakládá na kvalitě za přiměřenou cenu a přístupu k zákazníkům. Buďte chytří a ušetřete na každém nákupu.

Nakupování je radost díky výrazným slevám

Aktuální Tesco leták se nese ve znamení lákavých slev. Výhodně nakoupíte dýně na tvoření i k přípravě jídla (udělejte si například lahodnou dýňovou polévku) či svíčky na hrob. Pro sychravé období podzimu jsou připraveny slevy na ovoce. Nakupte si banány, exotické mango, bílé hrozny či jablíčka a připravte si lahodné smothie. Lepší cenu má i maso a zelenina. V současné době jsou některé druhy zboží až o 40 % levnější!

Šetříte dvakrát

Síť obchodů Tesco si zákazníky hýčká prostřednictvím věrnostní karty Clubcard. Za každou útratu 10 Kč je zákazníkovi na účet připsán (při předložení karty na pokladně) 1 bod. Každé 3 měsíce rozesílá společnost vyúčtování společně s poukázkami na nákup a slevovými kupony. Ušetřit lze i několik desítek korun.

Online letáky s větším přehledem

Papírové letáky jsou dávno pasé. Obchodní řetězce mezi sebou soupeří, někdy se ve schránce sejde i několik letáků. Schránku ucpou, navíc je pošťačka do schránky natlačí, takže vyndáte jen zmuchlané papíry a ty míří rovnou do koše. Nechcete o žádnou z akčních nabídek přesto přijít? Začněte využívat portál Letakomat.cz. Web shromažďuje v online podobě letáky všech předních obchodních řetězců působících v ČR. Nabídku máte k dispozici nepřetržitě během dne i noci. Najdete zde i letáky z odchodů s oděvy, hobby potřebami apod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..