Vánoční andílek

Kde sehnat letos inspiraci na vánoční dárky?

Vánoční andílekNež řeknete „švec“, jsou tu zase Vánoce a s nimi klasický stres: čím potěšit své nejbližší. Vloni se to podařilo, avšak to nutkání předčít jejich očekávání i letos, něčím jim vyloženě vyrazit dech, to nedá jednomu spát! Chodíme, koukáme po výlohách, sledujeme dárkové trendy v okolí, kdo se s čím vytasí a skoro tonoucí se chytáme jakéhokoliv stébla.

A přitom tolik nápadů můžeme najít doma na stole, bez zběsilého pobíhání po městě, v teple, u kafíčka… Stačí zapnout počítač a nechat se zavalit radami odborníků. No ano, rok co rok je jich víc a víc a předhánějí se o naši pozornost tak šikovně, že je kolikrát těžké si vybrat.

Když si ale vybereme správně

Zapneme-li však intuici na plné obrátky, nakonec nemůžeme správný cíl minout. Já už poněkolikáté stabilně volím e-shop Dárkoviny.cz, ve kterém se mi vždycky podaří zavalit dárečky všechny, na které myslím. Sednu a jedu. A co si budeme namlouvat – mít vánoční stromek do půlky schován pod balíčky za jedno poštovné, není to snad terno?

Já vím, každý není tak „jiný“ jako já, ale mě prostě baví originalita a vtip. Co se nasměji už jen při vybírání dárků! Nemluvě pak o reakcích obdarovaných, to je zkrátka bez debaty. Máte doma chlapáka s duší dítěte? Pak rozhodně mrkněte na vánoční dárky pro muže a dejte mu najevo, co si o tom myslíte. Vtipnou formou to nikoho neurazí.

Ať jsou strany vyvážené: máte kolem sebe nějakou herečku? No znáte to, jak dělá kvůli všemu kina… Kupte jí z kategorie vánoční dárky pro ženy sošku Oscara! Třeba bude ráda, že ji konečně někdo ocenil. Varovaní: asi není dobré koupit něco podobného pro tchyni, jenže i pro tu v Dárkovinách.cz rozhodně trefně vyberete.

Drobné úskalí to má

Ano, nutno přiznat, že občas se takový nákup dárečků neobejde bez nehody. To nepřeberné množství vás totiž může natolik pohltit, že připálíte omáčku, zapomenete vyzvednout dítě ze školky, propásnete rozhodující gól nebo najdete dvacet nepřijatých hovorů od šéfa. No dobrá, ale ta radost pod stromečkem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..