Leetáky Kupi.cz

Akční letáky přehledně a pohodlně na jednom místě, aneb jak nakupovat levně

Leetáky Kupi.cz

Každý člověk by měl umět efektivně hospodařit se svými financemi, především nemá-li peněz nazbyt. Víte třeba, kolik utratíte za nákupy? Zamyslete se nad tím, zda by na této položce nešlo ušetřit.

Nakupujte ve slevách

Na pravidelné slevy v obchodech jsme zvyklí. Seznamují nás s nimi akční letáky, které nám chodí do schránky. Přístupné jsou i v online podobě na internetu.Budete-li slevy sledovat na největším portálu s akčními letáky a nabídkou porovnání cen Kupi.cz, získáte více než jen přehled o jednotlivých slevách.

Uvedený web se neustále rozvíjí tak, aby lidé jeho prostřednictvím mohli nakupovat výhodně, ale zároveň i pohodlně. Oceníte různé funkce, které vám to umožní.

Portál vás bude seznamovat pouze s nabídkou dostupnou ve vašem okolí, bude za vás hlídat slevy na konkrétní potraviny, jež si zadáte do systému, a oblíbená je také možnost tvorby a sdílení nákupního seznamu. Stáhněte si do chytrého telefonu mobilní aplikaci pro ještě komfortnější využití obsahu webu.

Jste PHP programátor a chcete se podílet na neustále probíhajícím vývoji portálu Kupi.cz? V současné době hledá vývojáře.

Další rady na výhodné nakupování

Už nakupujete na slevách s Kupi.cz, nebo se na to chystáte a hledáte i další tipy? Pojďme si dát alespoň nějaké.

Než navštívíte supermarket, mějte připravený nákupní seznam. Ušetříte peníze za zbytečné položky, ale významná bude i úspora času. Seznam si připravte ze slev na Kupi.cz a vycházejte z toho, co vám doma chybí, případně co můžete nakoupit do zásoby.

Neplýtvejte potravinami a nenakupujte je, když máte zrovna hlad. Chutě by příliš ovlivňovaly váš výběr a vy byste toho nakoupili zbytečně moc.

Někteří také doporučují nakupovat za hotové peníze. Platby kartou prý „bolí“ méně a nevnímáme tolik, jak nám mizí peníze. Za pokus to minimálně stojí. Ušetříte také nákupy v internetových obchodech. Mnohé poskytují levnější zboží.

A jak šetříte vy při nakupování?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..