Mramorové desky

Koupelna z mramoru není zbytečným luxusem

Mramorové desky

Milujete design a nespokojíte se s běžným standardem? Stylové oblady a dlažby z přírodního kamene pozvednou úroveň vašeho domova, a navíc oplývají vynikajícími vlastnostmi, jaké u umělých materiálů naleznete jen stěží. Není náhodou, že mramor se mezi materiály drží po dlouhá léta na samém vrcholu žebříčku.

Síla a originalita přírody

Mramor je mezi luxusními kamennými obklady a dlažbami doslova králem. Skrývá v sobě sofistikovanou eleganci, která podtrhne styl vašeho domu či bytu, a přitom působí přirozeně. Někteří dokonce tvrdí, že tento kámen má příznivý vliv na lidský organismus a psychiku. Platí také, že máte-li doma přírodní kámen, vlastníte nenapodobitelný originál. Každý kámen je totiž jedinečný – nikde na světě nenaleznete dva kousky, které by byly úplně totožné. Mramorové dlaždice si ovšem nepořizujeme jen proto, že toužíme po něčem vznešeném a jedinečném. Jakožto přírodní kámen má mramor výjimečné vlastnosti, ať už tepelné, izolační, mrazuvzdorné, otěruvzdorné či vlhkuvzdorné, a minimální roztažnost. Právě pro svou odolnost vůči přírodním vlivům, především vodě, se rozšířilo jeho použití v koupelnách.

Krása v mnoha variacích

Při zařizování nové koupelny můžete svou fantazii rozvinout na plné obrátky. Mramor je k dispozici v tolika různých barvách, že bezpochyby naleznete variantu, která přesně zapadá do vašich představ. Chcete zachovat dojem čistoty a jednoty? Dopřejte si přírodně bílý mramor nebo lehce třpytivou variantu Bianco Neve. Přejete si spíše tmavší koupelnu, která by kontrastovala s vanou a umyvadlem? Vás by mohl zaujmout čokoládový Emperador Dark s jemnou pavučinkou nebo černý mramor s výrazným žilkováním Nero Marquina. Milovníkům barev učaruje karmínový mramor Rosso Levanto nebo Salome v něžné růžovošedé kombinaci.

Sáhněte po tom nejlepším

Pokud již vybíráte luxusní kamenný obklad interiéru, nejedná se o záležitost za pár korun. Jestliže však využijete služeb špičkových profesionálů, budete se z nové koupelny moci těšit po celá desetiletí, takže se vám investice rozhodně vyplatí. Mezi experty ve svém oboru jednoznačně patří společnost Prestigestone, v jejíž nabídce naleznete široký sortiment přírodních kamenů. Kromě různých druhů mramoru je to i neméně oblíbený travertine, vápenec, břidlice či žula. Všechny jsou pečlivě vybírány nejen s ohledem na současné trendy, ale také tak, aby obstály i při prověření časem. Přímá spolupráce s prvotřídními fabrikami pro vás znamená, že zvolíte-li www.Prestigestone.cz, dostanete luxus za skvělou cenu, obklady budou řezané na míru a budete si moci vybírat ze sortimentu, na který jinde nenarazíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..