vzv

Bazarové vysokozdvižné vozíky – skvělá volba

vzv

Jakmile vám ve firmě pochybí vysokozdvižný vozík nebo jiný druh manipulační techniky, možná vás v první chvíli nenapadne koupit jej v bazaru. Přitom můžete ušetřit a získat stroj výborné kvality. Stačí vědět, kde shánět.

Prověřené bazarové vysokozdvižné vozíky

Bazarový VZV může být repasovaný prověřený kousek, který skvěle poslouží a vám ještě zbude na další investice. Nebo si můžete vysokozdvižné vozíky koupit hned dva či více, pokud pro ně máte ve skladu, hale či obchodě využití. Společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. má již třináctileté zkušenosti s prodejem VZV, které jsou repasované, vyzkoušené a opatřené zbrusu novým lakem. Zkrátka čekají na svého nového majitele v plné parádě.

Stovky kusů manipulační techniky ihned k dispozici

Bazar vysokozdvižných vozíků má přehledné internetové stránky se stovkami dostupných produktů z oblasti manipulační techniky, většinou jich bývá k dispozici okolo 800. A to už je velmi slušný výběr. Kromě vysokozdvižných vozíků jsou to i vozíky nízkozdvižné, retraky, ručně vedené vozíky a zakladače.

Vozík podle vašich představ

Firma je jedničkou v prodeji vysokozdvižných vozíků v rámci ČR, v sortimentu najdeme zástupce všech světových značek. Dokážou dokonce zajistit dopravu vybraného produktu za hranice i do zámoří. A pokud v nabídce přece jen nenajdete vysokozdvižný vozík podle vašich představ a přání, většinou jej dokážou sehnat. K dispozici jsou halové i terénní vozíky s pohonem 4×4 od značek Toyota, Linde, Nissan, Still, BT, Komatsu či Jungheinrich. Není problém poptat ani náhradní díly na manipulační techniku.

Jak bazarový VZV koupit

Jak prodej VZV a další bazarové manipulační techniky probíhá? Velmi jednoduše. Na webu si můžete jednoduše projít aktuální nabídku a vybraný vozík poptat, načež se domluví osobní prohlídka a podmínky dodání vozíku. Případně můžete navštívit rovnou nějaký ze skladů v Černé Vodě, nebo v Praze v Horních Počernicích. E-shop funguje pouze na náhradní díly.

Chcete prodat svou manipulační techniku?

Jestliže rušíte výrobu nebo sklad a pro manipulační techniku už nemáte využití, můžete ji firmě VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. nabídnout. Výkup vyřídí rychle a máte jistotu, že se pro vaše VZV a další zařízení najde další užitek. V rámci firmy funguje i půjčovna vysokozdvižných vozíků, takže potřebujete-li šikovného pomocníka v podobě některého druhu manipulační techniky pouze dočasně, může být výhodnější si jej zapůjčit než rovnou pořizovat vlastní.

vzv

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..