kufřík

Vybíráme pánskou aktovku

kufřík

Kvalitní taška z pravé či syntetické kůže je potřebným pomocníkem pro mnoho příležitostí a ocení ji ženy i muži. Dámy se často v nákupech kabelek a dámských aktovek vyžívají a mají jich doma spoustu, pánové už tak náruživí do nákupu doplňků nebývají a někdy nejsou dostatečně vybaveni pro formální příležitosti a obchodní schůzky. To dokáže spravit pánská aktovka vhodné velikosti, do které umístíte potřebné dokumenty, peněženku, pero nebo dokonce notebook. Bude se hodit k obleku i jinému oblečení a vydrží roky.

Kvalitní aktovka patří k základům vybaveného šatníku

Pánská taška by měla být především jednoduchá, univerzální a praktická. Většině mužů bude stačit jedna a nemusí ji pravidelně střídat s jinými taškami. Je až na pováženou, kolik mužů chodí do práce nebo na jednání s batohem, igelitkou, nevkusnou kabelou nebo nosí dokumenty v nevzhledných deskách. Vyleštěné boty, dobře padnoucí oblek a kožená aktovka, tyto tři věci by neměly chybět žádnému muži, a už vůbec ne takovému, který je potřebuje ke svému povolání. Pak je na místě mít variant oblečení vícero. Jedna aktovka bude pravděpodobně stačit, zainvestujete-li do kvality.

Na co si dát při nákupu pozor

Ať už aktovku budeme nosit jen párkrát za rok, nebo denně, měli bychom si při jejím nákupu dát pozor na pár věcí. Kvalita materiálu a poctivá výroba jsou hlavním kritériem. Vyhovovat by nám měla velikost aktovky, proč pořizovat příliš malou nebo velkou? Vnitřní členění může být jednoduché nebo naopak členitější, pokud potřebujeme místo i na notebook, pohlídáme si, zda je pro tento účel taška stavěná. Zapínat se musí jednoduše, ale pevně, nikoliv se samovolně rozepnout, kdykoliv to nejméně potřebujeme.

Aby nám aktovka maximálně vyhovovala

Výběr aktovky bychom měli podřídit tomu, jaké je naše pracovní místo. Jiná se bude hodit do kanceláře, kde panuje elegantní, nicméně pohodlný a uvolněnější business casual dress code, odlišnou zvolíme pro vedoucího nadnárodní společnosti. Kvalitní aktovka vydrží léta, proto by nám měla ve všech ohledech maximálně vyhovovat, aby se pohodlně nosila, hodila se k mnoha kouskům oblečení, vešly se do ní všechny potřebné věci a zároveň se nám líbila.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..