kartonové krabice

Do firmy i domů aneb kde sehnat kvalitní krabice pro mnohostranné využití

kartonové krabice

Ve firmě i v domácnosti se vždy najde mnoho věcí, které jsou potřebné, ale není třeba je mít neustále při ruce. Řeč je například o různých smlouvách či jiných dokumentech, oblečení, hračkách či „veteši“, kterou jste někdy sbírali, ale je vám líto ji vyhodit. Nabízí se jen jediný způsob, jak vše uskladnit a dát do prostor, kde nebudou překážet. Není žádným překvapením, že nejefektnějším způsobem je zabalení věcí do kartonových krabic. Překvapí vás ale to, jak široká nabídka krabic je a za jakou přívětivou cenu jsou k mání.

Pro každý typ věci najdete optimální řešení

Asi největší nároky jsou kladeny pro uchování papírových dokumentů, jako jsou materiály pro účetnictví, osobní dokumenty (rodný či oddací list) a smlouvy. Na takové věci je třeba dávat velký pozor a uchovávat je tak, aby se k nim nedostal prach či jiné nečistoty. Problém rychle řeší speciální archivační krabice, do kterých se vejdou ještě kartonové boxy. Vše bude perfektně chráněno, a pokud si štítky popíšete, získáte o všem dokonalý přehled.

Na skladování „obyčejných“ věcí se nejlépe hodí klasické kartonové krabice. Není příliš vhodné používat ty, které zadarmo rozdávají v obchodech, protože jsou často poničené a nasáklé nepříjemným pachem. Nové kartonové krabice stojí jen několik málo korun, za což vám nabídnou pevnost a odolnost. Vybírat lze z různých tvarů a provedení, lehce se dají sehnat i speciální krabice na obrazy, knihy či na posílání zásilek. Jestliže budete věci často přenášet, doporučujeme vsadit na provedení s vyříznutými otvory po stranách, které usnadňují úchop. Co se týče provedení, prodávají se krabice klopové a vysekávané. Ke složení klopových je třeba použít lepicí pásku k přelepení klop.

Za dobrou cenu na jednom místě!

Na prodej kartonových krabic se specializuje obchod obalykredo.cz, který nabízí všechny výše popsané i řadu dalších krabic. Kromě toho ještě lepicí pásky (i tištěné), folie, obálky, ochranné hrany a vybrané kancelářské potřeby. Když se náhodu stane, že nenajdete v sortimentu krabici odpovídající vašim potřebám, stačí zadat poptávku. U obalykredo.cz udělají maximum, aby našli ideální krabici i pro vás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..