žena se škraboškou

Pobavte nejen děti žertovnými dárky

žena se škraboškou

Ke každé oslavě patří bezesporu zábava. Smích je každodenním kořením života nás všech. I proto není od věci popřemýšlet o tom, jak byste mohli své nejbližší co nejlépe pobavit. Učinit tak můžete vlastním chováním a jednáním. Když ale chybí nápady, vyplatí se pomoct si zajímavými dárky a předměty, které dokážou vykouzlit úsměv na rtech každého člověka. My se na některé zajímavé tipy na takovéto žertovné dárky soustředíme podrobněji. Všechny najdete na ptakoviny-cb.cz.

Vtipné kostýmy pro dospělé

I dospělí se mohou na karnevalu dokonale bavit. Stačí pouze zvolit ten správný kostým, který vám bude šitý přímo na míru. Vybrat si můžete zajímavé kostýmy pro dospělé, jež vás změní například ve vodníka, kostlivce anebo jinou bytost z pohádek. Výbornou volbou jsou i plavky ve stylu Borata. Dalšími našimi tipy jsou masky zvířat anebo klasický klaunský kostým, který vám dá punc barevné postavičky, jež vždy pobaví.

Vybavte své dítě na karneval

I malé děti musí jít na karneval dokonale sladěné. Hezké stylové karnevalové kostýmy pro děti ze zmiňovaného eshopu to rozhodně dokážou. Nejoblíbenější jsou především masky kovbojů a indiánů či pirátů. Zapomenout nemůžeme ani na krásné princezny, rytíře a víly. Pro menší děti jsou k dispozici kostýmy nejrůznějších zvířátek, v nichž budou vypadat roztomile. Zapomenout nemůžeme ani na oblečky zdravotních sester, doktorů či mechaniků.

Žertovné dárky nejen k narozeninám

Při jakékoli oslavě překvapíte tím, že darujete jakékoli stylové žertovné dárky. Naším tipem jsou nejrůznější sady balónků například ve tvaru srdíček, slunce a čehokoli jiného. Na vaší oslavě si jistě své místo najdou. Výbornou volbou je i námořnická čepice pro kapitána, která jasně ukáže na první pohled, kdo že je vlastně oslavencem. Stejně tak může upozornit na oslavenkyni také tradiční havajský věnec kolem krku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..