medvídek na klouzačce

Zábava na zahradu, která děti neomrzí

medvídek na klouzačce

Marně přemýšlíte, jak děti udržet od tabletů, telefonů a počítačů? Musíte jim venku nabídnout alternativní zábavu, která jen tak neomrzí. Velice dobře fungují dětská hřiště, skluzavky a domečky. Na veřejném městském hřišti to není taková sranda, v soukromí vlastní zahrady to děti bude bavit daleko víc.

Skluzavky, houpačky nebo zahradní domky pro děti má dnes na zahradě spousta lidí. Sehnat se dají v mnohých obchodech včetně velkých hobbymarketů a e-shopů a ceny určitě nejsou tak vysoké, abyste si je nemohli dovolit. Můžete je dětem darovat jako překvapení k narozeninám nebo třeba za vysvědčení. Se začátkem léta je ta nejlepší příležitost si na zahradě nechat něco postavit.

Proč je hřiště na zahradě lepší než to veřejné?

Těžit z toho budete vy i vaše děti. Budou hezky doma, což má několik výhod. Nemusíte s nimi nikam chodit, na vlastní zahradě je můžete nechat bez dozoru. Nikdo je odtamtud neodvede, žádné jiné dítě se s nimi nebude dohadovat o houpačku. Když dovaříte oběd, zavoláte na ně z okna.

Pro děti to bude lepší hlavně z hlediska, že nebudou ničím omezeny. Všechno bude jejich a budou se moct houpat, jak dlouho budou chtít. Když jim pořídíte vlastní dětské pískoviště, nikdo jim nebude ničit jejich bábovičky a pyramidy.

Jak vybírat dětské hřiště na zahradu?

Pamatujte především na bezpečí dětí a zjišťujte si, jak moc pečlivě jsou skluzavka nebo houpačka vyrobené. Pokud to jde, kupujte jen české a certifikované výrobky. Možná budou o něco dražší než nekvalitní napodobeniny ze zahraničí, ale zaplatit tuhle cenu se vám určitě vyplatí. Jde tady o zdraví vašich dětí. Nejčastějším materiálem zahradních houpaček a domečků bývá dřevo a při nekvalitním zpracování nejsou výjimkou třísky a napuštění dřeva chemikáliemi na úpravu povrchu, které jsou zdraví škodlivé.

Kde dobře nakoupit a neprohloupit?

České výrobky značek Monkey`s Home, Cubs, Herold nebo Eko-Line prodává e-shop Skluzavky.cz. Název možná mate, ale v jejich sortimentu jsou kromě skluzavek také houpačky, pískoviště, dětské domečky, workoutová hřiště a různé atrakce pro vaši zahradu, které děti zaručeně neomrzí.

1 comment for “Zábava na zahradu, která děti neomrzí

  1. 10. 9. 2017 at 1:56 pm

    A co třeba hřiště do interiéru? Interiérové prolézačky Suprafort se dají použivat celoročně a za každého počasí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..