Kuchyňská linka

Využijte akce 45 % na spotřebiče do nové kuchyně

Kuchyňská linka

Plánujete předělávat kuchyň? Jestli nad tím už dlouho uvažujete a nemůžete se rozhoupat, vězte, že právě teď je ta správná chvíle. Prakticky zařízenou kuchyň podle nejnovějších trendů je aktuálně možné získat s výraznou slevou na spotřebiče.

Všichni obyvatelé Moravskoslezského kraje mají štěstí. Firma MATTES plus s.r.o., která působí obzvlášť na Ostravsku, Havířovsku a Frýdecko-Místecku, totiž spustila skvělou akci na kuchyně na míru. Na trhu působí 17 let a na severní Moravě si vybudovala velmi dobré jméno. Sehraná parta více než 20 odborníků navrhuje kuchyně, které by se z fleku daly fotit do časopisů. Výroba kuchyňské linky je pro ně snadným úkolem, který dělali více než tisíckrát.

Kuchyň na míru je každopádně lepším řešením

Někteří lidé žijí v přesvědčení, že si zvládnou kuchyň vymyslet sami. Podívají se do časopisů, hledají inspiraci na internetu, případně si dohledají i nějaké rady pro amatéry. Výsledek však nikdy není takový jako od profesionálů. Tušili jste například, že správně by měla být kuchyně rozdělená do určitých zón? Existují pravidla na to, kam umisťovat spotřebiče, kam zásoby a kam nádobí, aby to bylo praktické. Běžný člověk, který se kuchyním nevěnuje, navíc ani netuší, jaké jsou dnešní možnosti. Kuchyň z obrázku taky není úplně snadné přizpůsobit úplně jinému prostoru, který máte doma.

Profesionálové z MATTES plus si s tím poradí. Po odeslání poptávky přijede technik, který s vámi prodiskutuje požadavky a vše si zaměří. Následně zpracuje cenovou kalkulaci a v případě zájmu také 3D grafický návrh. Můžete si být jisti, že se vám bude líbit. Každá kuchyň od moravskoslezských designérů je originál. Používají kvalitní materiály z Čech, Německa a Rakouska a dokážou splnit i neobvyklé požadavky. Nakonec vás ještě potěší slevou 45 % na spotřebiče.

Chcete pořídit krásnou kuchyň za přijatelnou cenu? Poptejte si kuchyň na webu famattes.cz také vy. Do nové kuchyně na míru dostanete spotřebiče se slevou až 45 %.

1 comment for “Využijte akce 45 % na spotřebiče do nové kuchyně

  1. 8. 9. 2016 at 11:05 am

    Nejlepší kuchyň je od truhláře, ale sám takovou doma nemám. Nakupoval jsem všechno po částech ve slevách, i když jsem se částečně nechal inspirovat již sestavenými kuchyňskými sety. Sice to může zabrat delší dobu, než to dáte celé do kupy, ale výsledná cena vám vykouzlí úsměv na tváři…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..