irobot

Usnadněte si úklid s vysavačem na okna a robotickým vysavačem

irobot

Licence: CC BY 2.0, Autor: Janitors

Jednu z nejpotřebnějších a zároveň nejméně oblíbených činností v domácnosti představuje bezesporu úklid. Člověk se lopotí a mnohdy jsou výsledky ihned znehodnoceny. Typické je zejména umývání oken a skleněných ploch. Práci dokončíte a děti vám ihned sklo opět svýma rukama zapatlají. To samé platí i o vysávání. Když s vysavačem dokončíte práci, najdete na druhé straně interiéru znovu drobky. I proto se vyplatí vsadit ne nejmodernější techniku, jež vám úklid usnadní. Našimi tipy jsou vysavač na okna a robotický vysavač.

Moderní vysavač na okna

Jít na okna pouze s klasickým hadrem se nevyplatí. Vše vám bude trvat nekonečně dlouho a výsledek nebude nijak oslnivý. Naopak nový vysavač na okna dokáže všechno rychle a efektivně. Jedná se o pomocníka, jenž je vybaven nádržkou na saponát, který stříknete přímo na okno. Špinavá voda se dostane do zásobníku a následně ji vylijete. O čistotu skleněné plochy se postará utěrka z mikrovláken, kterou čistič oken disponuje.

Robotický vysavač to zvládne na vás

Zvolíte-li pro vysávání robotický vysavač, nebudete se muset o tuto činnost starat. Na počátku pouze přístroj jednoduše naprogramujete na konkrétní úkon, vymezíte mu prostor pro práci a spustíte ho. Vysavač dokáže bez problémů vysávat jak koberce, tak i plovoucí podlahy a jakékoli další povrchy. Když se vybije, jednoduše sám zajede do nabíjecího doku, kde opět získá potřebnou energii. V závislosti na nastavení se pak vše opakuje stále dokola. Takto můžete mít každý den perfektně vyluxováno, což potvrzují i sami majitelé těchto robotických vysavačů.

Nakupujte u spolehlivého prodejce

Jestliže chcete na nákupu nejen dvou zmiňovaných produktů ušetřit, nakupte si pohodlně online v eshopu Drogerie Xantea.cz, který nabízí špičkové zboží jak z českého trhu, tak i z Velké Británie. V České republice má více než 130 odběrných míst a při nákupu od 1500 korun budete mít dopravu zcela zdarma. Vybrat si třeba zboží, jako je stěrka na okna anebo cokoli jiného, můžete i bez jakékoli registrace.

1 comment for “Usnadněte si úklid s vysavačem na okna a robotickým vysavačem

  1. Top Vysavače
    5. 1. 2017 at 5:18 pm

    Nejlepší úklid je stejně s klasickým sáčkovým nebo bezsáčkovým vysavačem. Zatím jsem nenašel důvěru k těmto robotickým vysavačům. Na pevných podlahách ještě můžou fungovat, ale na koberci to prostě nemá výkon.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..