Elektronická cigareta

Deset nejprodávanějších elektronických cigaret v ČR

Elektronická cigareta

Elektronické cigarety se pro mnohé kuřáky staly náhradou klasických cigaret, byť třeba jen v případech kdy jsou v prostorech kde je zakázáno kouřit. Ať jste již jejich příznivci nebo ne, faktem zůstává, že se docela dobře prodávají. Není tedy divu, že na zvýšenou poptávku zareagovali výrobci nabídkou mnoha různých druhů e-cigaret, které prochází v pravidelných intervalech různými modifikacemi. Ne každý se totiž spokojí s tlustou, dlouhou nebo tenkou e-cigaretou apod. Mimo to si výrobci už dnes uvědomují, že ženy patří mezi významnou kupní sílu, takže i těm je potřeba nabídnou nějakou přiměřenou designovou alternativu. Výsledkem tak je sice široká nabídka, ale také těžká hlava nejednoho začínajícího e-kuřáka. Proto, jsme pro vás ve spolupráci s webem gallagher.cz, připravili přehled nejčastěji kupovaných elektronických cigaret, který vám pomůže se v široké nabídce zorientovat a vybrat si pokud možno pro Vás to nejlepší. Hned z kraje je potřeba uvést, že v seznamu jasně dominuje značka Joyetech, což není nic překvapivého. Tato značka vsadila na luxusní design a moderní prvky v podobě led podsvícení náplně, magnetické držáky kabelů apod. Není tedy divu, že si je můžete snadno splést s tužkou, nebo třeba dobíjecí pouzdro s iPhonem. Navíc nezapomínají ani na nevidomé, pro které opatřili řadu výrobků hmatovými značkami.

10 nejoblíbenějších e-cigaret za první čtvrtletí roku 2016

Kuřáci e-cigaret si často kupují také náplně s různými příchutěmi. Proto, jsme pro vás také sestavili seznam nejvíce kupovaných příchutí do elektronických cigaret. Ty jsou na rozdíl od příchutí běžných cigaret zcela nezávadné, takže se nemusíte bát experimentovat. Při používání příchutí pamatujte, že se nesmí ředit vodou, jak se to pár jedinců snažilo udělat. Znehodnotíte tím náplň a poškodíte e-cigaretu.

5 nejčastěji nakupovaných příchutí

  • E-Liquid 30ml Americký tabák
  • E-liquid 30ml Tradiční tabák
  • Liquid LIQUA Meloun
  • Liquid LIQUA Vanilka
  • E-liquid 30ml Tabák – Bright

Na závěr je ještě jednou potřeba uvést, že informace k sestavení žebříčků poskytl velmi známý brněnský e-shop gallagher.cz, který se specializuje na prodej zboží e-kuřákům. Přemýšlíte-li o koupi e-cigarety, doporučujeme začít v jejich e-shopu. Mají velmi velkou nabídku e-cigaret a jejich doplňků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..