historická zbraň

Historické zbraně nejen pro sběratele, ale i jako skvělý dárek

historická zbraň

Přemýšlíte jaký neotřelý dárek koupit pro muže případně pro ženu? A co třeba zkusit zabrousit do historie a pro tentokrát koupit nějakou repliku zbraní, meče, repliky mečů, nábojů, erbů a podobných historických komponent?

Nakupujeme historické zbraně

Na nákup historických zbraní nepotřebujete zbrojní průkaz, protože se jedná o dekorační předměty, z kterých není možné střílet ostré náboje. V určitých případech se maximálně dají do zbraně kapslíky, které při “střelbě” pouze vydávají hluk simulující střelbu. Historické zbraně jsou vyrobeny převážně z kovu a dřeva, přičemž po stránce řemeslné jsou velmi kvalitně zpracované. Jedná se tak o sofistikovaný dárek vhodný převážně pro muže, který na oslavě zaujme pozornost každého. Jen si to zkuste představit. Půjdete na oslavu narozenin s dárkem, ze kterého se vyklube rakouská mušketa z 18 století, nebo všem známý Kalašnikov AK47, případně německá dýka z druhé světové války, ze které až zamrazí. Takový dárek nenechá chladným nikoho. Samozřejmě, že darovat zbraň, byť historickou a řemeslně skvěle vyvedenou nemusí být vždy to nejvhodnější, proto můžete místo repliky zbraně koupit různé jiné druhy historických doplňků. Například nejrůznější otvírače dopisů jenž mají tvar mečů, parádní westernové košile, šerifské odznaky vhodné nejen pro malé pistolníky, biče aj.

 Kde nakupovat historické zbraně

Na nákup tohoto sortimentu zboží vám doporučujeme zvolit jičínský obchod Kanony.cz, jehož nabídku najdete ve stejnojmenném e-shopu www.kanony.cz. Protože repliky zbraní nejsou vždy zrovna levným dárkem, můžete si veškeré zboží prohlédnout v podnikové prodejně. Pokud patříte mezi zámožnější, a budete si chtít koupit rytířskou zbroj, pak zajisté tuto možnost osobní prohlídky uvítáte.

Upozornění na závěr. Repliky zbraní jsou na první pohled k nerozpoznání od originálních. Je tedy doporučeno je běžně na veřejnosti nevystavovat. Mohli byste se totiž dostat do problémů. Pokud například budete při obědě ukazovat v restauraci repliku granátu, nedivte se, že na vás někdo zavolá policii. Repliky pistolí slouží jen jako dekorace, případně jako vizuální doplněk pro divadelní představení apod. Děti by si s těmito zbraněmi také neměli hrát. Zbraně, byť nefunkční, mají mnoho pohyblivých a ostrých součástí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..