automechanik

Moderní pracovní stoly do dílny

automechanik

Dílenské pracovní stoly jsou odlišné od klasických pracovních stolů v mnoha ohledech. Jsou totiž na ně kladeny zcela jiné nároky. Především musí být oproti klasickým stolům mechanicky mnohem odolnější a vysoce variabilní konstrukce. V neposlední řadě musí být také po designové stránce přeci jen trochu jinak vyřešené, protože prioritu má vysoká praktičnost. A právě na takové pracovní stoly do dílny se specializuje český výrobce dílenského nábytku POLAK CZ s.r.o., jehož pracovní stoly si nyní představíme.

Vysoká funkcionalita a přívětivý design

Pracovní stoly POLAK by šlo v zásadě popsat zcela jednoduše. Vysoce variabilní stoly umožňující poskládat stovky kombinací, hezkého a praktického designu a vysoké kvality provedení. Tento popis, byť je dostatečně výstižný, vám asi nestačí, takže se na stoly podíváme trochu detailněji. A začneme odshora. Pracovní deska je vyráběná z masivu (buk), který v závislosti na vybrané tloušťce může mít nosnost až 1.200 kilogramů. Samotná deska z masivu nestačí každému, takže se vyrábí v několika provedeních – pogumovaná, se zvýšenou hranou nebo s ocelovou plochou. Zásuvková skříň, stejně jako celý korpus stolu, je vyrobená z kvalitní oceli. Vyrábí se v mnoha konfiguracích od jednoduchých provedeních s jednoduchou skříňkou, až po verze s mnoha zásuvkami po obou stranách stolu, do kterých se dají dokoupit různé pořadače. Zde je také dobré zmínit, že vyjma stolů ve standardní konfiguraci nabízí POLAK také tzv. modulární stoly se stavebnicovou konstrukcí. Ty si můžete poskládat libovolně tak jak potřebujete. Protože stoly je potřeba zamykat, jsou opatřeny také zámky, které je možné otevřít jedním univerzálním klíčem. A budete-li chtít, zamykat můžete jen vybrané zásuvky a ostatní ponechat běžně přístupné. Záleží na konkrétní konfiguraci stolu. Je-li to vyžadováno, je možné stoly opatřit dvěma nebo čtyřmi pevnými či otočnými kolečky, které stolu zajistí potřebnou mobilitu. Nohy stolů jsou vyráběny v mnoha variantách – výškově nastavitelné či třeba speciální (elektronoha, pneumatická noha, aj.). Zapomínat také nesmíme na vzhled. Stoly jsou vyráběny v základu v modrých barvách, avšak je možné si vybrané části nechat obarvit nějakou z barev vzorkovníku RAL.

Moderní technologie v podobě QR kódů a NFC tagů

Ani stolům se nové technologie nevyhýbají. Vybrané stoly jsou dovybaveny buď QR kódy, či NFC tagy, pomocí kterých se dostanete na stránky vybraného produktu, kde najdete montážní, praktické a bezpečností informace o zakoupeném stolu. Tyto technologie tak nahrazují klasické manuály, čímž vám usnadňují práci a šetří naše lesy.

Proč si vybrat značku POLAK CZ s.r.o.?

Jedná o českou firmu s tradicí a nadnárodní působností nabízející nejširší nabídku dílenského nábytku v ČR. Všechny produkty jsou vyráběné u nás pomocí nejmodernějších technologií. Firma si sama navrhuje, testuje a vyrábí vše co prodává. Pravidelně své produkty inovuje a přidává jim tak další přidanou hodnotu. V neposlední řadě je potřeba zmínit, že veškerý nábytek je vzájemně kompatibilní a je použitelný v nejrůznějších provozech a dílnách.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..