reklamní trička LAMBESTE

Zdravotně nezávadný reklamní textil vhodný pro každého

reklamní trička LAMBESTE

Reklamní textil je zvláštním druhem textilu, který se tak trochu vymyká od běžně prodávaného textilu v obchodech. Totiž pro reklamní účely není možné, aby textil byl nějak extravagantní, přeplácaný barvami a a už vůbec ne nekvalitní. Výsledkem tak je textil, který je vhodný nejen pro reklamní účely, kdy se textil ještě nechává potisknout logy, nápisy či různými slogany, ale také pro běžné lidi na denní nošení. Není tedy nutné, aby reklamní textil kupovali pouze firmy. Konec konců, produkty značky LAMBESTE o nichž budeme nyní psát jsi mohou zakoupit jak podnikatelé na živnostenský list ve velkoskladu, tak i lidé hledající hezké elegantní oblečení za velmi příjemné ceny.

Zdravotně nezávadný textil LAMBESTE

Není textil jako textil a pokud vám záleží na vašem zdraví, pak vás zajisté potěší, že produkty značky LAMBESTE jsou testovány v několika nezávislých laboratoří, v české a německé republice, na přítomnost nebezpečných a zdraví škodlivých látek jako jsou například v poslední době v médiích dost propíraná AZO barviva. Testy se dále zaměřují na formaldehydy, pesticidy, různé alergenní a rakovinotvorné látky. Výsledky testů průběžně neustále potvrzují zdravotní nezávadnost nabízeného reklamního oblečení, díky čemuž se oblečení značky LAMBESTE může již několik let za sebou chlubit významnými certifikáty kvality jako je třeba certifikát Öko-Tex standard 100.

Co najdete v katalogu

Reklamní textil se neomezuje pouze na reklamní trička, nebo reklamní polokošile. Nabídka textilu značky LAMBESTE je skutečně velmi široká a nabízí tak snad až na spodní prádlo, téměř veškeré druhy textilu. Například si zamilujete kategorii oblečení pro volný čas “LAMBESTE SPORT”. V té najdete elegantní tepláky, kraťasy, kalhoty, reklamní mikiny a trička jak pro muže tak pro ženy různých velikostí.

Množstevní slevy

Při nákupu většího množství reklamního textilu na živnostenský list na vás čekají množstevní slevy, které již tak docela levné oblečení ještě více zlevní.

Kde koupit textil značky LAMBESTE?

Aktuální nabídku oblečení si můžete zakoupit na webu http://www.lambeste-textil.cz, případně se můžete podívat do vzorkovny oblečení v Praze 9 – Horních Počernicích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..