Levné zahradní altány a párty stany

Párty stan od t-zbozi.cz

Máte větší zahradu? A trávíte na ní rádi svůj volný čas? Pak byste měli popřemýšlet o koupi zahradního altánu nebo párty stanu. Nejsou drahé a rychle z vaší zahrady udělají mnohem příjemnější místo, kde budete chtít trávit ještě více času. Totiž altány, o kterých je nyní řeč, jsou skládací, dají se rychle postavit a nejsou drahé. Až vás omrzí, nebo budou překážet, dají se rychle složit a uschovat. Přitom vám poslouží velmi dobře jako úkryt před sluncem, nebo třeba jako ochrana vašeho jídelního stolu plného jídla. Pokud rádi pořádáte na zahradě různé akce pak oceníte párty stany, které se od altánů odlišují především v tom, že mají boční strany s okny z průhledné fólie. Zvládnou tak i náročnější počasí a dají se použít klidně i v zimním období. Pozor však na silný vítr a bouřky. Předejdete tak jejich poškození.

Věděli jste, že zahrada by měla mít tak zvané reprezentativní místo, kde se budete setkávat s návštěvami nebo rodinou? Takové místo by mělo být udržované a vybavené patřičným vybavením, mezi které se řadí právě i zahradní altány a párty stany, které pomáhají navodit neformální domácí náladu.

Párty stany

V nabídce párty stanů najdete většinou vzájemně docela podobné produkty. Ty jak již bylo řečeno mají nejen střechu, ale i boční strany. A přestože postavené mohou vypadat jako náročné na sestavení, opak je pravou. Párty stany mají nůžkovou konstrukci, kterou stačí jen roztáhnout, ukotvit a uchytit na ní střechu a bočnice. Co se týče velikostí, najdete v nabídce velikosti začínající na 3×3 metrech a končící až na 6×12 metrů. Vybere si tedy každý. Díky podobné konstrukci párty stanů, je tak kromě velikosti ještě potřeba vybrat si nejvhodnější barvu pro vás.

Altány

Nabídka je zde podobná jako u párty stanů. Konstrukce je velmi jednoduchá a tak altán zvládne postavit doslova každý. Většina altánů je bez bočnic. V nabídce však narazíte i na verze s dvěma bočnicemi. Velikosti jsou opět podobné jako u párty stanů.

Kde koupit levný párty stan nebo altán?

Nejlevnější koupíte jedině na http://www.t-zbozi.cz v sekci altány a krytá posezení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..