Platební karta MasterCard

Předplacené anonymní platební karty patří k velmi oblíbeným

S digitalizací našeho světa nám den za dnem ubývá soukromí, který vládnoucí elita považuje za přežitek, který je potřeba plně odbourat. Jenže, ať se to někomu líbí nebo ne, člověk potřebuje nějakou formu soukromí bez ohledu na to, jestli se jedná o normálního slušného jedince, nebo kriminálníka. Například, když si chcete koupit chcete koupit nějaký choulostivý produkt, který se nemusí objevit na vašem bankovním výpisu, nebo když si chcete mít bokem nějaké peníze, případně když se bojíte platit na internetu svou oficiální platební kartou. No a právě pro tyto případy je tu dobíjecí anonymní platební karta od společnosti MasterCard. Pojďme si jí představit.

Co je a k čemu slouží dobíjecí platební karta?

Dobíjecí platební karta společnosti MasterCard (někdy nazývaná jako blesk peněženka) je plnohodnotná platební karta jako jakákoliv jiná karta, s tím rozdílem, že s kartou není svázaný žádný účet v bance. Peníze se na kartu dostávají pomocí dobíjení kreditu, podobně jako je to mu mobilních operátorů. Díky těmto vlastnostem se karta stává unikátním produktem, který patří mezi velmi oblíbené. Totiž s takovouto platební kartou můžete dělat anonymní platby. Ty se vám mohou hodit jak v případě, kdy nepotřebujete zveřejňovat svou pravou identitu, stejně tak i v případě, kdy potřebujete ochránit své finance. Pokud totiž dojde ke zcizení předplacené platební karty, nebo údajů o kartě, pak vám nehrozí žádné velké finanční problémy, protože jak již bylo zmíněno, karta není svázána s žádným konkrétním účtem v bance. Mimochodem, je to ideální karta pro děti, kterým na ní můžete pravidelně posílat kapesné a nemusíte se bát její ztráty a toho co s ní děti budou dělat. Navíc nad kartou máte stále kontrolu pomocí online rozhraní FREEPAY, na kterém vidíte veškeré platební pohyby.

Jak se na dobíjí kredit?

Množností je hned několik. Jednak pomocí běžného převodu na speciální účet, přes který se dostanou na kartu peníze. Dále můžete ve vybraných bankách na kartu vložit peníze v hotovosti, nebo k dobití můžete použít jinou platební kartu, ze které v online rozhraní můžete přeposlat peníze.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..