Regály Regal-sistem

Efektivní regálové systémy pro váš sklad i obchod

Regály Regal-sistem

Leckdo by mohl nad něčím jako jsou regály mávnout rukou ve stylu “však se to nějak udělá”, jenže ono ve skutečnosti tak snadné není. Má-li být váš sklad efektivní, či prodejna využít na maximum každý centimetr prodejny, pak musíte velmi pečlivě přemýšlet o tom, jak je správně vybavit. A nejde jen o efektivitu, ale i o nutnost dodržovat požární předpisy aj. Proto zejména máte-li větší skladovací prostory, a málo zkušeností s návrhem vnitřního uspořádání, pak je lepší se s návrhem obrátit na odborníky. Mezi takové odborníky patří i slovenská společnost REGALSISTEM s.r.o., výrobce a prodejce regálových systémů, působící na našem trhu od roku 1996. Nabízí širokou a hlavně komplexní nabídku regálových systémů včetně jejich vybavení. Pojďme se alespoň v krátkosti podívat na to nejdůležitější, co by vás mohlo zajímat.

Policové regály

Policové regály slouží k ukládání volně uloženého zboží, hodí se tedy například pro váš sklad v obchodě apod. Obrovskou výhodou je stavebnicová konstrukce regálů, která nabízí vysokou flexibilitu. Regály jsou celokovové, pozinkované, odolné vůči otěru a splňují veškeré bezpečností požadavky a normy platné v ČR.

Paletové regály

Jak z názvu vyplývá, jedná se o regály, na které se pokládají palety, nebo zboží o vysoké hmotnosti. Pokud nakupujete v Makru, pak víte moc dobře, jak takové regály vypadají. Stejně jako u policových regálů se jedná o stavebnicové konstrukce, umožňující maximální využití skladovacích prostor. Při výrobě je použita vysoce kvalitní ocel.

Konzolové regály

Tento druh regálů oceníte, budete-li potřebovat skladovat trubky, profily, plechy, desky, fošny, zkrátka cokoliv co je rovné a dlouhé. Vyrábí se s různou nosností, v závislosti na potřebách zákazníka.

Mobilní regály

Veškeré výše uvedené druhy regálů se také vyrábí v mobilní verzi dovybaveny podvozkem, který může být jak obyčejný, tak i s elektromotory zvládající vysokou hmotnost regálů.

Patrové regály

Pokud máte velký sklad a chcete v něm skladovat menší zboží, pak se vám budou hodit patrové regály. Ty jsou vybaveny schody a podlahou dle požadavků z dřevotřísky, překližkových desek s protiskluzovou úpravou, plechových panelů nebo ocelových roštů.

Uvedené druhy regálů jsou jen hrubým náčrtem nabízených druhů regálů. Mezi další se řadí například obchodní regály, na které v tomto článku již není prostor. Nezmiňovali jsme také plastový program, který nabízí nepostradatelné doplňky do sklad v podobě zásuvek, přepravek apod. Proto se podívejte přímo na web REGALSISTEM s.r.o., kde najdete nejen nabízené produkty, ale také online návrhář regálů a blog se spoustou zajímavých informací.

regály Regal-sistem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..