křehké

Potřebujete fofrem poslat balík? Pak zkuste přepravce Fofr

křehké

Od doby co byl poštovní trh v České republice liberalizován a Česká pošta tak přestala mít monopol na určité služby, došlo k mnoha změnám. A nutno říci, že ke změnám pozitivním, protože se na českém trhu vyrojilo poměrně dost přepravců, kteří neberou balíkovou přepravu jako druhotný produkt. Výsledkem je tak nabídka nových služeb a možnost posílat balíky za velmi zajímavé ceny.

V jednotě je síla

Česká pošta ještě donedávna měla poměrně silné postavení. A to ani tak ne z důvodu nízkých cen, či široké nabídce služeb, ale především díky silnému zázemí v podobě pošt a dep po celé republice. Jenže, soukromý sektor jako vždy přišel na to, jak se s tímto handicapem vypořádat. Jako ideální řešení, které v několika případech vedlo k vytvoření sítí různých výdejních “pointů” suplující absenci vlastních firemních výdejen, se jevila spolupráce s konkurencí, nebo s jinými podnikatelskými subjekty. Jedním z takových případů je i přepravce Fofr.

Fofrem cokoliv nad  10 kg

Provozovatelem společnosti Fofr je RSC Logistics, logistické družstvo, které spojuje několik menších přepravních firem dohromady a vytváří tak společnost, která má celorepublikové pokrytí zajišťující přepravu zásilek. Jedná se tedy o důvěryhodnou společnost, která na českém trhu působí již od roku 2010. Nabídka služeb je v celku snadná. V jednoduchosti řečeno nabízí vnitrostátní přepravu kusových zásilek o hmotnosti od 10 kg do 2 tun pro každého “kdo to potřebuje”. Objednat si svoz tak může jak běžný občan, tak i firma. Při dlouhodobé spolupráci je však lepší s firmou uzavřít smlouvu, která dopravu může zlevnit a zjednodušit. Další ze služeb je též mezinárodní přeprava balíků, přeprava nadměrných zásilek a přepravu ADR. ADR přeprava je přeprava nebezpečných zásilek, které nelze poslat běžným způsobem. Takové zásilky jsou například hořlavé, výbušné, žíravé apod.

A jak to funguje

Vše je velmi snadné. Na webu fofrcz.cz stačí vyplnit objednávkový formulář, počkat na svoz, za službu zaplatit a předat zásilku. To je vše. Pokud si něčím nebudete vědět rady, navštivte web společnosti a podívejte se na stránku nazvanou “Poradenství”. Zde najdete odpovědi na časté otázky. Mimochodem, na webu je velmi hezká a informativní grafika popisující cestu zásilky od vás až k příjemci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..