Kapka vody

Solární sprchy SUNNY STYLE a zdravé láhve EQUA jedině u Ekupectví

Kapka vody

Češi jsou národem zahrádkářů. O tom asi nikdo nepochybuje. Stejně tak asi nikdo nepochybuje o tom, že je na zahrádkách dostupná pouze studená voda a s elektřinou to také nebude nic moc. Jenže, co když se na zahradě po špinavé práci, nebo po párty s přáteli potřebujete osprchovat? Pak máte problém, která se dá snadno vyřešit pomocí solárních sprch. Jenže není solární sprcha jako solární sprcha. Pokud máte na zahradě k dispozici tekoucí studenou vodu, pak vám doporučujeme ke sprchování používat solární sprchy na zahradu SUNNY STYLE.

Moderní, krásná a za rozumnou cenu

Solární sprchy ani zná téměř každý. Jenže ty nejobyčejnější jsou jen v podobě zavěšeného pytle s vodou, který má ve spodní části malou sprchu. Takový sprcha vás moc neosprchuje. Jenže, máte-li k dispozici tekoucí vodu, pak můžete ošklivý pytel na vodu nahradit designově velmi povedenou a maximálně mobilní solární sprchou SUNNY STYLE s kterou se konečně osprchujete. Sprchu jednoduše pomocí rychlospojek sestavíte, připojíte na přívod vody, počkáte na ohřátí sluncem a pak se můžete konečně téměř normálně osprchovat. Sprchu si můžete zakoupit a to i s náhradními díly na v eshopu Ekupectvi.cz.

Zdravé plastové láhve

Plasty jsou všude kolem nás. Často si ani neuvědomujeme, co vše je vyrobeno z plastů. Jenže klasické plasty obsahují změkčovadla, která jsou zárukou budoucích zdravotních problémů v podobě neplodnosti, což je v současnosti opravdu velký problém, nebo nějaké té rakoviny. Chcete-li minimalizovat dopad plastů na vaše zdraví, nebo zdraví vašich dětí, pak musíte o tomto problému vědět a snažit se mu vyvarovat. Například tak, že budete používat nezávadné plastové láhve na pití značky EQUA, vyrobené z nezávadného amorfního kopolyesteru se zeleninovým původem s názvem Eastman Tritan. Přitom tento plast je zdravotně nezávadný i pro horký obsah.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..