Patentky KOH-I-NOOR 1920

Moderní švadlenky nakupují na internetu, ukážeme vám kde

Patentky KOH-I-NOOR 1920Doba pokročila a tak moderní švadlenky již dávno nenakupují v kamenných obchodech, ale na internetu. Je to mnohem lepší, protože v e-shopech mají zpravila větší nabídku, zajímavější ceny a často také doplňující tématické informace v podobě blogů apod. Mimo to, běžné specializované kamenné prodejny mají často velmi špatnou otevírací dobu, což vás na internetu nijak netrápí. Pokud hledáte ten správný e-shop především s textilní galanterií, pak čtete dále.

Vysoká kvalita a dlouhá tradice

Obchod, o kterém nyní budeme mluvit asi všichni moc dobře znáte, i když známější bude především starší generaci. Jmenuje se KOH-I-NOOR Waldes a byl založený v roce 1902 v pražských Vršovicích, kde se začaly vyrábět špendlíky, patentky a další kovová galanterie. V současnosti si můžete v jejich e-shopu, zakoupit textilní galanterii, bytový textil, kojenecký textil, kusový a metrový textil. Na první pohled je to možná malá nabídka, avšak pod kategorií textilní galanterie na vás aktuálně čeká přesně 1099 produktů. Tomu žádná kamenná prodejna nemůže konkurovat.

Moderní produkty

KOH-I-NOOR Waldes je tu s námi aktuálně sice již 114 let, avšak to neznamená, že nenabízí moderní výkřiky současnosti, mezi které aktuálně patří svítící příze. Ty již v brzké době zažijí velký boom, protože by se měla schválit povinnost v noci nosit reflexní prvky, mezi které svítící příze zajisté patří, protože obsahuje reflexní vlákna. V e-shopu najdete také silnou přízi Swerve a Lisa Big, které jsou vhodné pro pletení rukama. Samozřejmostí jsou také pomůcky pro výrobu patchworku.

Dobré vědět

  • Pokud bydlíte ve Vršovicích, nebo v blízkém okolí, pak vás zajisté bude zajímat, že KOH-I-NOOR Waldes provozuje také krejčovství. Požadujete-li tedy nejvyšší kvalitu, pak víte na koho se obrátit – budova KOH-I-NOOR, Vršovická 51, vstup z ulice Kavkazská.
  • Pokud patříte mezi podnikavé švadlenky, pak zajisté oceníte, že KOH-I-NOOR Waldes provozuje také velkoobchod. No a proč nespolupracovat s českým špičkovým obchodem? Více informací na webu waldes.cz.

Zdroj:

obrázek – By public domain.Tatraplan at cs.wikipedia [Public domain], from Wikimedia Commons

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..