okno

DAFE-PLAST nabízí špičková plastová a hliníková okna a dveře

okno

Moderní izolační okna a dveře, v současnosti vyráběná nejčastěji z plastu a hliníku, se stala naprosto neodmyslitelnou součástí našich obydlí, a prozatím jak to tak vypadá, není nic lepšího, čím by se daly nahradit. Přesto všechno, se stále najde docela dost budov, kde jsou nainstalovaná stará nevyhovující okna a dveře. Pokud patříte mezi poslední skupinu těch, co ještě vyhazují peníze z oken, případně hledáte pro novostavbu špičková okna a dveře, pak je tu pro vás DAFE-plast.

Proč se vyplatí investovat do zateplení?

Než se pustíme do popisu nabídky společnosti DAFE-PLAST, je potřeba si opět zopakovat, proč se vyplatí investovat do nových oken. Předně, zateplení šetří peníze. A to tak, že docela nezanedbatelné částky. Například, plastová okna řady PROGRESS z nabídky DAFE-PLAST, jsou schopna díky moderním kompozitním materiálům snížit tepelné ztráty až o 75%. No a vzhledem k tomu, že okny utíká nejvíce tepla a tedy i peněz, rozhodně se investice do nich vyplatí. Investované peníze se vám za pár let vrátí zpět. Pokud ještě k tomu zvládnete splnit podmínky dotačních programů (viz. Nová zelená úsporám), může se vám investice vrátit třeba již za rok, nebo dva. V neposlední řadě vám plastová okna do obydlí přinesou mnohem více klidu, protože ruku v ruce s tepelnou izolací jde i zvuková izolace.

Co vše najdete v nabídce DAFE-PLAST?

Jak již bylo řečeno, DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o. se specializuje na výrobu špičkových plastových oken. Dále pak také na zimní zahrady, hliníková okna a fasády. Aby všechny produkty měli špičkovou kvalitu, jsou při výrobě používané profily od německých firem REHAU a SCHÜCO, které patří mezi naprostou špičku v oboru. Pro konkrétní informace o aktuální nabídce a případných akcích se podívejte přímo na web společnosti, případně doporučujeme navštívit showroom DAFE-PLAST, kde vám vše bude předvedeno a vysvětleno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..