Žrádlo pro psy

Brit Care je ideální krmivo pro psy a kočky! Proč a kde koupit?

Žrádlo pro psy

Kočky i psi mají velmi citlivé zažívací ústrojí. Mnoho chovatelů dělá tu chybu, že svým mazlům dává jídlo od stolu, čímž je ale de facto zabíjí. Zvířata nejsou lidi a lidské jídlo jim může způsobit i velmi vážné zdravotní komplikace. Je důležité, aby jídlo, které se v miskách objevuje, odpovídalo jejich apetitu šelem. Zajistit to, není problém. S řešením přichází značka Brit Care. Proč je lepší?

Jedinečné přírodní složení

Brit Care krmiva pro psy a kočky mají výhradně přírodní složení. Díky tomu mohou nabídnout kočkám a psům vyvážený přísun všech potřebných látek jako jsou vitamíny, minerály, vláknina, bílkoviny a jiné. Složení krmiva je pravidelně pečlivě kontrolováno. Značka garantuje, že granule neobsahují zbytečné složky jako sóju, škrob, kukuřici a jiné pro psy a kočky nevhodné látky, jako je tomu u jiných značek. Díky tomu jsou granule Brit Care 100% hypoalergenní. Speciální složkou krmiva je organicky navázaný selen a vitamín E. Tyto dvě látky podporují imunitní systém zvířat a tak jim pomáhají žít kvalitnější a delší život. V krmivu se nachází také zinek. Tento prvek prospívá zvířecí pokožce a pomáhá udržovat krásnou a zdravou srst.

Co vyberete vy?

Brit Care nabízí široký sortiment krmiv. Jsou to hlavně granule a konzervy pro všechny psy a kočky. Specialitou v nabídce je Brit Care Let”s Bite chicken breast Dog. Jedná se o pamlsek pro psy v podobě sušeného přírodního kuřecího masa. Při výrobě nebyly použity žádné konzervační látky. Jako chovatel tím získáváte jistotu, že si váš pes pochutná na kvalitě! V nabídce jsou i pamlsky z kachního masa.

S dopravou zdarma

Na sortiment značky Brit Care se v České republice specializuje obchod Zveros.cz. Nyní nabízí dopravu zdarma na veškerý sortiment. Jestliže bydlíte v Brně, využijte dopravu kurýrem ještě v den objednání.

Na závěr je nutné dodat, že je potřeba s tím co vašemu mazlíkovi zachutná trochu experimentovat a vybrat to nejvhodnější.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..