koupelna

Koupelnový nábytek a sanitární keramika

koupelna

V době, kdy zařizujete svoji domácnost, se většina z nás snaží nakombinovat přijatelnou cenu, kvalitní vybavení, zajímavý design a dlouhou životnost. V případě vybavování koupelny nám se spojením těchto prvků pomůže společnost M&K, stavební servis. Firma má významné místo na českém trhu již dvacet čtyři let a kromě spolehlivého e-shopu nabízí svým zákazníkům nákup i v kamenné prodejně. Skladové zásoby poskytují velký výběr sanitární keramiky, vodovodních baterií, van a mnoha dalšího…

Komfort a pohodlí

Po celém dni v práci je příjemným odpočinkem plná vana horké vody s pěnou. Míra relaxace roste v přímé úměře s velikostí vany a stává se zážitkem plným luxusu u v případě rohové vany. Společnost vám zajistí rohové vany v několika rozměrech, které jsou vhodné i pro malé či střední koupelny, není tedy podmínkou místnost velkých rozměrů. Díky pořízení vanové zástěny navíc jednoduše vytvoříte sprchový kout z jakékoliv vany a ráno budete mít možnost využít rychlou sprchu.

Pokud je pro vás zajímavějším řešením samostatný sprchový kout, je pro vás připravený široký výběr koutů s posuvným, zalamovacím či otvíracím vstupem ve vysoké kvalitě. Spolu s koutem vyberete doplňky do koupelny, madla či úchyty na věci využívané v koupelně.

Koupelnu netvoří jen vana

Důležitým prvkem vybavujícím vaši koupelnu je sanitární keramika, která zajišťuje samotná umyvadla a materiál potřebný k jejich fungování, ale poskytuje i úložný prostor na uklizení například čistících prostředků či ručníků.

Ti z vás, kteří vlastní maličkou koupelnu jistě vyberou z pestré nabídky klasických umyvadel. Zkrátka si nepřijdou ani majitelé obrovských koupelen, které vhodně doplní dostatečně velké dvojumyvadlo. Dvojumyvadla oceníte, především pokud máte velkou rodinu. Již se vám nestane, že ráno přijedete pozdě do práce, protože byla fronta na čistění zubů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..