Investiční zlato lze snadno nakupovat online

investicni-zlato-mince-w

Licence: CC BY 2.0, Autor:DigitalMoneyWorld

Investiční zlato je zvláštní forma tohoto kovu, sloužící k bezpečnému uložení vašich peněz v takové formě, která se snadno zpeněžuje, nebo vyměňuje v barterovém obchodě. Investiční zlato se totiž prodává ve formě zlatých slitků (cihliček). Ty jsou vyráběné z 99,99 % zlata.

A proč vlastně investiční zlato koupit? Je to jednoduché. Zlato je uchovatelem hodnoty a chrání peníze před inflací a zvláště v dobách, kdy jsou strašákem různé finanční krize, je to více než aktuální. Zlato patří mezi konzervativní investice. I když nejspíše nepřinese velké bohatství, může vás i vaše finance zachránit v době, kdy vše ostatní svou hodnotu ztrácí. Navíc zlato můžete vzít kamkoliv sebou, a pokud je to třeba, můžete ho kdekoliv vyměnit za hotové peníze.

Kde nakoupit investiční zlato

I když si myslíte, že je to příliš složité a nákup zlata na spoření není pro začátečníky, mýlíte se. Investiční zlato seženete poměrně jednoduše. Samozřejmě nemyslíme klasická klenotnictví, tam byste ho hledali těžko, ale spíše specializované firmy či banky. A protože dnešní moderní doba přeje nákupům on-line, můžete si zlato pořídit snadno z pohodlí svého domova. Vždy však nakupujte pouze u ověřených a solidních dodavatelů.

Výhody investičního zlata

  • Poptávka po zlatě vždycky byla a vždycky bude.
  • Zlato chrání i před inflací.
  • Je osvobozeno od DPH.
  • Měny, akcie i cenné papíry mohou v čase o svou hodnotu přijít, ale zlato se na nulu nikdy nedostane.
  • Svou hodnotu má i v době krizí, válek a dalších, protože se dá snadno používat ve výměnném obchodě.
  • Zlato by mělo patřit k optimálním investicím každého rozumného investora.
  • Nestárne a nepodléhá korozi, je téměř nezničitelné.
  • Je velmi likvidní, má velmi starou historii a je přenositelné.
  • Přestože zlato není moc výhodné z hlediska budoucích výdělků, je docela možné, že se dočkáte i docela slušného výnosu.
  • V neposlední řadě, zlato vám žádný hacker neukradne.

Kvalitní zlato? Zkuste Argor Heraues

Argor Heraues je investiční zlatý slitek od Švýcarské rafinerie, která byla založena roku 1951. Slitek váží 1 gram a splňuje veškeré požadavky Londýnského standardu Good delivery. V České republice patří k nejprodávanější značce investičního zlata a akceptují ji téměř všichni obchodníci s drahými kovy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..