Voda ve sklenici

Výdejníky vody pomáhají udržet pitný režim

Voda ve sklenici

V současné době je velmi skloňovaným tématem zdravý životní styl, s nímž souvisí také dodržování optimálního pitného režimu. Výživový poradci a odborníci mají rozmanité názory na to, kolik litrů tekutin by měl člověk denně vypít. Na druhou stranu se shodují, že by měl člověk tekutiny přijímat v průběhu celého dne. Velmi často se nedostatkem tekutin trápí lidé v nemocnicích a na úřadech, ale také pracovníci v kancelářích. Nicméně, tomu je konec. Do těchto prostoru se instalují výdejníky vody, které pomáhají udržovat pitný režim.

Majitelé kanceláří, ve kterých se nenachází kuchyňka a přívod vody, pořizují moderní výdejníky barelové vody. Kvalitní vodou udrží pitný režim i v pracovní době a současně pohostí své klienty a návštěvníky v kanceláři kvalitní vodou.

Velmi často automaty na vodu a kávu doplňují nabídku bufetů a jídelen, kde se lidé mohou sami obsloužit. Jedná se o úsporné řešení, neboť aquamaty a kávovary nemusíte ihned zakupovat, stačí si je dlouhodobě pronajmout. Zároveň se nemusíte starat o jejich provoz, protože vše je v kompetenci firmy, která vám automat pronajme.

Kdo nabízí automaty na vodu?

Na českém trhu působí spousta společností specializující se na dodávku automatů na vodu. Avšak AQUARA s.r.o. je jedinou firmou působící celorepublikově, která je držitelem prestižního certifikátu kvality ISO 9001:2009. Vyznačuje se pestrým produktovým portfoliem, které pojímá jak samotné přístroje, tak i nejrůznější náplně. V nabídce najdete barelovou pramenitou vodu a instantní nápoje, které jsou v podobě čajových kapslí a kávových směsí z kvalitní italské zrnkové kávy.

Společnost AQUARA s.r.o. má v tuzemsku významné postavení a orientuje se na dodávku přístrojů do menších i větších firem a kanceláří, které rozváží zdarma. V kompetenci této firmy je v neposlední řadě sanitace přístrojů a nepřetržitý servis.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..