Plast Brno

Spolehlivý prodejce plastů na Moravě

Plast Brno

Sháníte plastové výrobky určené pro průmyslové odvětví? Hledáte v oblasti Moravy specialistu, jež se zabývá zpracováním a prodejem plastů na vysoké úrovni? Máte zájem o produkty podléhající certifikaci ISO 9001?

Potom existuje pouze jedno profesionální řešení, jímž je společnost TRIBON s.r.o. Její dominantou jsou polotovary z technických plastů. Odborník s mnohaletou tradicí, který je od roku 1993 předním dodavatelem technických plastů všeho druhu.

Kvalitní plastové trubky GF

Jednou z významných částí produktového portfolia firmy je plastový potrubní systém GEORG FISCHER +GF+. Vnitřní a venkovní rozvody dodávané pro široké užití. Pevné, odolné a zdravotně nezávadné materiály, s nimiž se pojí dlouhá životnost a vysoká kvalita zpracování.

Vybírat lze z poměrně bohatého sortimentu.

  • Plastové trubky PE a PP
  • Polyetylenové a polypropylenové trubky
  • Plastové trubky PTFE, PVC a PVC-U
  • Trubky z technických a špičkových plastů

Plastové desky a materiály polotovarů

Společnost TRIBON s.r.o. je schopna uspokojit požadavky každého náročného zákazníka. Mezi nabízené produkty spadají i plastové desky, jejichž primárním užitím je zemědělství, průmysl a stavebnictví.

Při jejich aplikování oceníte hlavně snadnou a rychlou manipulaci, včetně montáže.

Ať už se vaší volbou stanou jakékoliv polotovary, vždy máte na výběr z mnoha výrobních materiálů od běžných plastů, přes technické, až po ty špičkové.

Výroba plastových obrobků

Nevyberete-li si z prezentovaného portfolia, není nic snazšího, než oslovit společnost TRIBON s.r.o. s požadavkem na individuální výrobu. Jsou to kluzáky, kladky, ozubená kola, dorazy či jiné součásti, u nichž je zapotřebí dodat přesnou specifikaci. Dle předloženého výkresu bude konkrétní prvek zhotoven.

V tomto směru lze volit ze spousty kritérií, jež budou mít přímý vliv na výsledek.

  • Mechanické vlastnosti
  • Teplotní vlastnosti
  • Chemická odolnost
  • Elektrické vlastnosti a jiné

Služby v oblasti průmyslových plastů

Prodejce plastů na Moravě, společnost TRIBON s.r.o., přináší zájemcům profesionální technickou podporu a pomoc při nákupu či výrobě toho správného produktu. Vynikajících služeb se domůžete v některé ze tří poboček firmy.

Zárukou vysoké spokojenosti je především spolehlivost spojená a kvalitním sortimentem a zajímavými pořizovacími náklady. Osobní přístup, odborné zázemí a letité zkušenosti jsou toho jednoznačným důkazem.

Navštívíte-li online portál www.technicke-plasty-tribon.cz, dočtete se nejenom výše uvedené, ale získáte i spoustu dalších hodnotných informací. K dispozici je také internetový obchod s bohatým výběrem zboží, které si pohodlně objednáte přímo z domu nebo kanceláře.

Hledáte-li prodejce plastů na Moravě, pak jedině u firmy TRIBON s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..