Roleta DUO firmy Garol

Nové interiérové rolety, které zcela předčí vaše očekávání

Roleta DUO firmy Garol

Chcete nainstalovat do interiéru ideální stínící systém? Přemýšlíte nad tím, zda zvolit žaluzie, záclony, rolety nebo závěsy? Poradíme vám. Absolutním hitem v oblasti stínění jsou interiérové rolety do oken. Ty svou funkčností převálcují i tolik využívané žaluzie a mají v moderní domácnosti své pevné místo. Seznamte se se skvělými roletami “Den a noc”, které zajistí stínění zcela podle vašich představ.

Interiérové rolety už dávno nevypadají tak, jako je známe z dětství. Jsou praktické, snadno se ovládají a mají moderní design. Určitě oceníte variabilitu nastavení. Můžete mít v místnosti jak tmu, tak i příjemné stínění se zachováním dostatečného světla. Moderní rolety do oken zajistí dostatečnou intimitu a pohodlně si je nastavíme podle momentálních představ a požadavků.

Vyberte si rolety přesně pro vaše okna. K dispozici jsou rozměry až do šíře 2,7 metrů a výšky 2,4 metru. To určitě bude stačit každému. A pokud vám tyto rozměry vyhovovat nebudou, můžete si nechat vyrobit nestandardní rozměry na objednávku. Cenu zjistíte v praktické kalkulačce na internetových stránkách společnosti Garol.cz.

Moderní rolety do oken zvané „Den a noc“ jsou unikátní střídáním pásů, které světlo propouštějí a těch, které jej nepropouštějí. Tyto pásy jsou umístěny ve dvou řadách nad sebou, což je velmi efektivní. Rolety lze tedy zcela vysunout, zcela zatemnit nebo nastavit částečnou propustnost podle vlastních potřeb. Ovládání je velmi snadné pomocí řetízku.

Rolety se dodávají s kvalitním hliníkovým profilem pro dostatečnou stabilitu. Nemusíte se bát, že jde o stínění nestabilní, jako u některých nekvalitních konkurenčních výrobků. Na zeď umístíte speciální držáky a do nich pak rolety jednoduše zacvaknete, v již smontovaném stavu, takže to zvládne každý kutil.

Tip: pokud nevíte, jak správně vybrat rolety, pak na stránkách v sekci Praktický rádce najdete návod na to, jak vybrat roletu.

Na stránce Garol.cz koupíte nejen tyto skvělé interiérové rolety, ale i mnoho dalších zajímavých produktů. V nabídce jsou také kvalitní kovové garnýže, žaluzie (horizontální i vertikální) nebo sítě proti hmyzu, shrnovací dveře, které patří mezi velmi oblíbené. Při objednávce nad 3.000,-Kč máte dopravu zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..