Výdejní kuchyňský pult

Když sháníte levné gastronomickém vybavení, zkuste Gastrocentrum Písek

Výdejní kuchyňský pult

Zakládáte restauraci, jídelnu nebo jiné gastro zařízení a nechce se vám utrácet velké peníze za nové vybavení? Pak je tu pro vás Gastrocentrum Písek, nabízející použité gastronomické vybavení, s kterým můžete bez problémů provozovat váš podnik, a ušetřit tak desítky, a v určitých případech, i stovky tisíc korun. Jedná se o ideální řešení pro začínající podniky, které si nemohou dovolit utrácet velké částky za vybavení.

Od pece na pizzu po shakery pro barmany

V rozsáhlé nabídce najdete například různé typy indukčních či elektrických sporáků, ať již stolních, nebo kombinovaných s troubou, elektrické a plynové fritézy, grily a grilovací desky, speciální zařízení pro pomalé vaření při nízkých teplotách, které si v poslední době získalo mnoho příznivců, ale také plynové indické pece pro přípravu i u nás velice oblíbeného indického národního jídla – pravého kuřete Tandoori. Zakoupit lze samozřejmě veškeré kuchyňské vybavení (dřezy, gastronádoby, kráječe chleba, lisy na hamburgery…). Provozovatelé pizzerií uvítají širokou škálu různých typů plechů a lopat na pizzu, ale také praktických termotašek či profesionální baličky pizzy v celonerezovém provedení, pro cukrárny jsou zase připraveny zmrzlinové stroje na točenou i kopečkovou zmrzlinu.

Není pochopitelně vždy nutné investovat jen do zcela nového vybavení. Gastrocentrum Písek proto svým zákazníkům nabízí i velmi dobře zásobený gastro bazar s použitým zbožím, jejichž nákupem tak můžete ušetřit podstatnou část finančních prostředků. Písecký gastro bazar využijete i v případě, že svou restauraci rušíte – telefonicky, či pomocí webového formuláře můžete nabídnout nepotřebné zařízení k výkupu.

A co další klientské služby?

Nákup nového zboží lze financovat i prostřednictvím úvěru a zakoupené zařízení vám až na provozovnu doručí v nejkratší možné době soukromá dopravní společnost. Obrátit se na Gastrocentrum Písek můžete i v případě, že máte zájem o poradenství v oblasti gastronomie, či potřebujete spolehlivý záruční a pozáruční servis.

Gastrocentrum Písek je vaše sázka na jistotu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..