Rekonstrukce koupelny je cesta k pravé relaxační místnosti

fronton-cz--24-reference-1-novy-stav

Staré panelákové byty, které doposud neprošly kompletní rekonstrukcí, nejsou synonymem luxusního bydlení. Spousta majitelů panelákových bytů se rozhoduje pro rekonstrukci bytového jádra, neboť právě umakartové jádro je palčivým problémem.

Původní bytová jádra byla realizována z dřevěných rámů, jež se vyplňovaly polystyrenem a zakrývaly umakartovými deskami. Taková jádra jsou po estetické, praktické i hygienické stránce nevyhovující. Použité materiály nejsou odolné vůči vlhkému prostředí, a proto se v koupelnách velmi často objevují plísně. Elektroinstalace zase neodpovídá současným bezpečnostním standardům. Rekonstrukce bytového jádra je ve starých bytech pouze otázkou času.

Profesionálové si poradí s každou koupelnou

Ačkoliv se spousta vlastníků panelákových bytů snaží přestavět koupelnu svépomocí, ve výsledku časově i finančně výhodnější je svěřit práci do rukou specializované firmy, která má v této oblasti letité zkušenosti. Stavební úpravy nesmí narušit statiku domu. Výsledkem kvalitní rekonstrukce koupelny je hezky vypadající a maximálně funkční místnost.

Ať už se chcete zbavit umakartového jádra, nebo vás design současné koupelny omrzel, stačí najít vhodnou společnost, která vám kompletní rekonstrukci provede.

Od grafického návrhu po realizaci vysněné koupelny

Pakliže si chcete ušetřit práci a čas s hledáním odborníků, dovolujeme si vám představit brněnskou firmu FROTON – PLUS. Orientuje se na rekonstrukci bytových jader a stavbu koupelen na klíč. V kompetenci této společnosti jsou všechny fáze přestavby, tedy od počátečního plánu až po závěrečnou realizaci.

V první řadě byste si měli ujasnit, kolik peněz jste ochotni do přestavby koupelny investovat. Na základě stanoveného limitu se budou odvíjet návrhy koupelen. Poté byste měli mít jakousi představu o tom, jak by hygienická místnost měla vypadat. Pro lepší představivost vám zaměstnanec zpracuje zcela zdarma 3D návrh. Snadno se dá změnit typ a barevný odstín obkladů a dlažby, umístění vybavení či svítidel. Následně vám firma opět bezplatně vypracuje cenovou nabídku. Budete-li s konečnou cenovou nabídkou souhlasit, odborníci se pustí do práce.

Před samotnými stavebními úpravami je nezbytné dokončit projekt a doladit veškeré detaily. Na základě projektové dokumentace firma obstará stavební povolení, které je při rekonstrukci žádoucí.

Společnost FROTON – PLUS se postará o demoliční i zednické práce, přičemž zajistí odvoz a likvidaci suti. Samozřejmostí je kvalitní elektroinstalace a vodoinstalace v souladu s nejnovějšími normami. Po pokládce obkladů a dlažby nainstaluje kompletní vybavení koupelny. Firma místnost uklidí a předá vám vysněnou koupelnu, ve které bude radost se koupat a sprchovat. Dobré je také nezapomenout na to, že na vše máte záruku, kterou nezískáte když si rekonstrukci budete provádět sami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..