Kafe a e-cigareta

Chcete přestat kouřit, ale nedaří se vám to? Přesedlejte na e-cigaretu!

Kafe a e-cigareta

Kouříte a rádi byste se svým zlozvykem přestali? Pokud se vám to nedaří i navzdory tomu, že jste již vyzkoušeli všechny možné doporučené metody, máme pro váš řešení. Přejděte na elektronickou cigaretu a začněte kouřit zdravěji. Dost možná nakonec přestanete úplně, ale vše pěkně popořadě…

E-kuřáctví je nedílnou součástí moderního lifestylu. Oproti klasickým cigaretám nabízí množství podstatných výhod a my věříme, že některé z nich přesvědčí i vás. V prvé řadě jde o zdraví. Elektronická cigareta neobsahuje žádné škodlivé látky v podobě dehtu a karcinogenů. Náplně obsahují nikotin (aneb důvod a příčina vaší závislosti) a několik potravinářských látek, které se běžně užívají a nejsou zdraví škodlivé. Zní to dobře? Pokračujeme dále…

Dalším pádným argumentem je výrazná úspora. Možná se budete divit, ale s elektronickou cigaretou ušetříte až pětinásobek nákladů, které vás stojí klasické cigarety. V případě kuřáka, který denně spotřebuje průměrně jednu krabičku cigaret, jde o téměř dva tisíce korun za měsíc. Roční úspora pak vydá za jednu dovolenou, a to už stojí za zvážení, nebo ne?

Pokud vás okolí neustále komanduje s tím, abyste si zapalovali v jejich nepřítomnosti, díky e-cigaretě bude vše jinak. Protože z ní nevychází kouř, přestanete obtěžovat ostatní a nutit je k pasivnímu kouření. Nepříjemný zápach bude minulostí!

Pomalu, ale jistě se dostáváme do finále. Vzhledem k tomu, že elektronické cigarety slouží jako plnohodnotná náhrada klasických cigaret, můžete průběžně snižovat obsah nikotinu a nakonec mnohem snáze přestat kouřit. Tento proces samozřejmě netrvá pár dní, nicméně je reálné, že za pár měsíců típnete svou poslední cigaretu. Tedy pardon, neaktivujete atomizér ve své e-cigaretě.

Na závěr přidáme tip na vysoce kvalitní a stylové e-cigarety, které najdete na www.vapour2.cz. Vyhněte se padělkům z Číny, které nevydrží ani zdaleka tak dlouho a pořiďte si elektronickou cigaretu, se kterou budete opravdu spokojení!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..