Tiskárna Samsung

Potřebujete nový toner? Poradíme, jak ušetřit a koupit ten pravý

Tiskárna Samsung

Určitě to znáte sami. Potřebujete vytisknout důležitý dokument, ale text na vytištěné stránce lze jen stěží přečíst. Zdá se vám, jako by to bylo včera, kdy jste do tiskárny kupovali poslední toner, který už opět skomírá. A vidina nemalého výdaje za nákup nového originálního toneru vám na náladě rozhodně nepřidá. Copak by to nešlo jinak?

Kompatibilní toner jako smysluplná alternativa

Jednou z variant, jak příliš nevyčerpat svou peněženku a přitom neslevit z tiskové kvality, je pořízení tzv. kompatibilního toneru. Jejich výhoda tkví v podstatně nižší ceně, než jakou nabízejí výrobci tiskáren, pro které pochopitelně představuje prodej komponentů významný zdroj příjmů. Samozřejmostí je u kompatibilních tonerů srovnatelný výkon, reprodukce barev i kvalita tisku, to vše ovšem při výrazně nižších nákladech na vytištěnou stránku.

Možná teď v duchu namítáte, že značka je jistota a těch pár ušetřených korun, to snad ani nestojí za řeč. A kdo má navíc čas trávit hodiny na internetu a probírat se širokou nabídkou, abychom sice ušetřili, ale nenaletěli? Pojďme se na to podívat společně.

Klíčem je chytrý výběr

Vše začíná u značky tiskárny, bez toho vhodný kompatibilní toner nenajdeme. Většinou stačí letmý pohled na tiskárnu, nebo do manuálu. Nám, dejme tomu, stojí na pracovním stole multifunkční tiskárna Samsung SL-M2070. Prostým zadáním do internetového vyhledávače zjistíme, že cena originálního toneru se pohybuje okolo 1200 korun, zato alternativní toner Samsung MLT-D111S nás vyjde na rovnou polovinu. Cenu navíc nenavýší ani poštovné, které je při nákupech nad 500 Kč zdarma. A přestože kompatibilní tonery nemohou způsobit poškození tiskárny a nemají ani vliv na její záruku, pochybovačné zákazníky potěší a uklidní i garance bezpečného používání a náhrady případné škody až do výše 500 000 Kč.

A když už tedy svůj nový kompatibilní toner držíme v ruce, jak poznáme, že jsme koupili skutečně hodnotný výrobek? Je to jednoduché. Ty černé, podlouhlé plastové krabičky jsou totiž všechny stejné jen na první pohled. Ty kvalitní mají po straně oranžové zajištění, chránící citlivý válec kazety před nečistotami, obdobně jako je tomu u nových tonerů. Využitím kvalitních součástek a materiálu, stejně jako prvotřídních tonerových prášků a barviv, vhodných pro daný typ tiskárny, je při výrobě kompatibilních tonerů zajištěna vysoká jakost produktu při zachování sympaticky nízké ceny.

Kdo má za ušima, nevyhazuje peníze oknem

Stále si ještě myslíte, že má smysl platit za pouhé logo známé firmy na krabici toneru dvojnásobnou cenu? Vždyť ani zdaleka nejde o zanedbatelných pár korun, ale naopak o několik stokorun, za které se už dá pořídit leccos, od nových bot, přes opravdu velice luxusní večeři, až po … Ale to už necháme na vaší fantazii, ta si jistě poradí sama, jak ušetřené peníze nejlépe roztočit. A spořit můžete začít hned dnes: na ToneryNaplne.cz si objednejte ten správný toner, s nímž bude vaše tiskárna spokojená. A neotálejte. Nikdy nevíte, jestli váš starý toner nedojde ve chvíli, kdy budete tisknout nějaký velmi důležitý dokument. Vždyť to určitě znáte sami…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..