mrakodrapy

Založit firmu lze rychle a levně. Ukážeme vám jak na to.

mrakodrapy

Aby bylo podnikání úspěšné, je třeba umět uspět ve tvrdém konkurenčním boji. Nezáležím na tom, zda nabízíte produkty či služby. Pokud nebudete mít kvalitní zázemí, přijde vaše snaha v niveč. S nabídkou komplexních služeb pro začínající i zkušené podnikatele přichází společnost KANCELÁŘ SPECTRUM s.r.o. Co vše díky ní získáte, kde působí a proč jejich služeb využít?

Zázemí vás nemusí stát majlant

Každý podnikatel musí mít vlastní zázemí. Je to především kancelář, kde bude přijímat obchodní partnery či zákazníky. Obecně platí, že lépe jsou u obchodních partnerů i zákazníků vnímána ta sídla společností, která se nachází na prestižní adrese. Dobře to ví samozřejmě i pronajímatelé komerčních prostor, takže ceny za pronájem kanceláře v blízkosti center měst bývají hodně předražené. Nabízí se ale i možnost, kdy je možné mít sídlo na prestižní adrese a platit za něj jen několik set korun měsíčně. Jedná se o tzv. virtuální kanceláře s jejichž nabídkou přichází i KANCELÁŘ SPECTRUM s.r.o. Možný je dlouhodobý i krátkodobý pronájem – třeba jen na 1 hodinu – je možné si pronajmout jednací místo pro obchodní schůzky, poradu, prezentace apod. KANCELÁŘ SPECTRUM s.r.o. nabízí poskytnutí sídla vaší společnosti na prestižní adrese v centru Brna, virtuální kancelář slouží i jako místo pro příjem korespondence. Ke kanceláři je možné si pronajmout i parkovací místo.

Kupte si ready made a začněte podnikat bez starostí

KANCELÁŘ SPECTRUM s.r.o. se specializuje také na prodej ready made společností. Ready made společnosti jsou ty, které byly založeny za účelem dalšího prodeje a jsou určeny k okamžitému začátku podnikání. Ready made společnosti mají tedy svou prokazatelnou historii a současně máte jistotu, že jejich jménem nikdy nikdo nepodnikal. Tyto společnosti od KANCELÁŘ SPECTRUM s.r.o. mají splacený základní kapitál a virtuální sídlo. Společnost stačí koupit a po vyřízení všech příslušných formalit začnete ihned podnikat pod jejím jménem.

I založení na klíč

Kromě ready made společností nabízí KANCELÁŘ SPECTRUM s.r.o. i službu založení společnosti (s.r.o. či a.s) dle vašeho přání. Tato varianta je určena pro ty, kdo si chtějí sami vybrat jméno společnosti a mají specifické požadavky. Založení takové společnosti trvá maximálně 10 pracovních dní.

Další služby, které jistě oceníte

Hlavním cílem společnosti KANCELÁŘ SPECTRUM s.r.o. je poskytnout podnikatelům skvěle fungující servis a podporu v začátcích i v průběhu podnikání. Nabízí proto i právní (mohou ho využít i zahraniční subjekty – právní poradenství je možné i v angličtině, němčině, ruštině a polštině) a daňové poradenství (nabízí zpracování daně z příjmů fyzických i právnických osob, daně z přidané hodnoty a další).

Kompletní informace a kontaktní údaje najdete na www.vkspectrum.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..