Zahradní nábytek

Zahradní nábytek Doppler zkrášlí vaši zahradu

Zahradní nábytek

Rodinné oslavy pod širým nebem, grilování s přáteli, odpočinek v prostředí zahrady. A to vše v doprovodu letního počasí. Relaxaci na zahradě miluje každý z nás, nicméně ne všichni si můžeme dopřát maximální komfort. V následujících řádcích si prozradíme, jaký typ zahradního nábytku je v módě.

V současné době je k dispozici spousta materiálů – dřevo, hliník, kov, ratan a plast. Obrovský boom zažil plastový nábytek, který již byl bytovými designéry pohřben. Kovový nábytek je náročný na údržbu a jeho vysoká hmotnost ztěžuje manipulaci. Dnešním trendem je zahradní nábytek z umělého ratanu. Pyšní se snadnou údržbou, neboť ho stačí umýt vlhkým hadrem, a je odolný vůči povětrnostním podmínkám.

Příjemné posezení

Pakliže chcete vsadit na tradici, nejspíše sáhnete po dřevěném zahradním nábytku. K jeho výrobě se používá především exotické dřevo (eukalyptové či týkové), neboť je pevné, bytelné a odolné vůči výkyvům počasí a UV záření. Přestože je exotické dřevo náročnější na údržbu (pravidelná impregnace), jeho eleganci a půvabu se nevyrovná žádný jiný materiál.

Posezení na zahradě zútulní slunečníky a polstrování. Velké oblíbenosti se těší zahradní slunečník Doppler, který je k dostání v několika variantách. Můžete sáhnout po slunečníku dřevěném, výkyvném i se středovou tyčí.

Představujeme vám značku Doppler

Kolébkou společnosti Doppler je Horní Rakousko a historie původně malé rodinné firmy se začala psát již v roce 1947. Neustále se rozrůstající koncern rozšířil svou působnost na německý, český a slovenský trh. Jeho součástí je také dceřiná firma v HongKongu.

Produktové portfolio společnosti zahrnovali především deštníky. Postupně se sortiment zboží zvětšoval o segment slunečníků a zahradního nábytku. Značka Doppler uspokojí klienty preferující přiměřenou cenu i náročnou klientelu dychtící po luxusním vybavení zahrady.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..