úklid

HONDL GLOBAL SERVICE – profesionální služby na přání každého klienta

úklid

Vysoká kvalita, profesionalita a individuální přístup, přesně takové hodnoty jsou významné pro společnost HONDL GLOBAL SERVICE a. s. poskytující komplexní služby v oblasti úklidu a čištění, udržování zeleně, provozní a technické správy nemovitostí. V současnosti poskytuje HONDL GLOBAL SERVICE a. s. své služby více než 620 klientům, pro které je tato dynamicky se rozvíjející firma zkrátka „jedničkou“.

Co se týče úklidu, poskytuje HONDL GLOBAL SERVICE své služby jak pro soukromé, tak pro komerční účely. Pokud tedy poptáváte úklid skladových prostor, kanceláří, hotelů, neváhejte. Žádnou výjimkou ale není ani úklid domácností. Vždyť jak už bylo řečeno výše – individuální přístup ke každému klientovi, je pro HONDL GLOBAL SERVICE a. s. tím nejdůležitějším. Je tedy jen na vás, zda potřebujete pravidelný úklid či „jednorázovku“.

„Úklid“ ale potřebuje i zeleň. HONDL GLOBAL SERVICE a. s. nabízí údržbu interiérové i venkovní zeleně. Postará se o váš trávník, park či zahradu od realizace projektu dle individuálního přání klienta až po profesionální dlouhodobou péči o rostliny. Kromě zkušeností jsou pracovníci společnosti HONDL GLOBAL SERVICE a. s. vybaveni i špičkovou moderní technikou.

Ještě vyšší požadavky obvykle máme, když přijde řeč na zabezpečení objektu. Profesionální ostraha osob i majetku zajišťuje společnost HONDL GLOBAL SERVICE a. s. prostřednictvím svých uniformovaných pracovníků (popřípadě mohou být pracovníci ostrahy oblečeni do společenského oděvu, pokud to odpovídá přání klienta). Fyzická ostraha je doplněná instalací kamerového systému. Záleží jen na požadavcích klienta. Dle těch je sestaven individuální bezpečnostní plán pro konkrétní objekt, konkrétní situaci.

Společnost HONDL GLOBAL SERVICE a. s. působí na našem trhu již od roku 1999. Kromě zkušeností jí tato doba přinesla i poznání toho, co si její klient opravdu přeje, jaké jsou jeho požadavky…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..