Dermacol nově na Nehtyprofi.cz

kosmetika

S koncem léta jsme na našem eshopu Nehtyprofi přivítali i první podzimní vlaštovky v podobě novinek značky Dermacol, která již po léta pečuje o naši pleť, rty, vlasy a tělo. Ačkoliv se její vznik datuje již do 60. let minulého století, nepřestává nás bavit, a to nejen díky originálním produktům, které jsme si jako spokojené uživatelky zamilovaly, ale i díky vysoké kvalitě, kterou se kosmetika Dermacol může pochlubit.

Každý čtvrtý prodaný make-up v ČR je od Dermacolu

Právě v 60. letech se dekorativní kosmetika Dermacol objevila na tvářích filmových hvězd pražského Barrandova. Nezůstalo ale jen u filmových maskérů, ti brzy navázali spolupráci s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. A tak došlo ke spojení know how z oblasti vědy i krásy. Zajímavostí je, že licence na v té době vyvinutý krycí make-up Dermacol byla prodána až do Hollywoodu. I dnes se produkty dekorativní kosmetiky Dermacol prodávají po celém světě. U nás je ale stále nejoblíbenější. Věděli jste, že každý čtvrtý u nás prodaný make-up je právě od Dermacolu?

Již jsme se zmínili o tom, že dekorativní kosmetika Dermacol je mimořádná i díky vysokým požadavkům, které jsou na ni kladeny jejími výrobci. Klinické testy výrobků probíhají pod přísnou kontrolou Státního zdravotního ústavu v Praze v souladu s legislativními standardy Evropské Unie. Většina produktů této oblíbené české stálice, ať už se jedná o pleťovou, tělovou či vlasovou kosmetiku, je hypoalergenních.

Sprchové gely Dermacol voní po letním ovoci

Nevíte, co si z široké nabídky značky Dermacol vybrat? Zavzpomínejte na prázdniny a prodlužte si léto s krásně vonícími sprchovými gely značky Dermacol. Koupel vonící po vodním melounu, černých třešních nebo sladkém mangu přivábí zpět sluneční paprsky i mnohé vzpomínky nejen na letní lásky. Gurmánský zážitek přivodí naopak sprchový gel s vůní irské kávy. V naší nabídce naleznete i celou řadu dalších produktů, včetně již zmiňovaných legendárních make-upů. Léto ještě nekončí – co zkusit voděodolný make-up cover?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..