Moderní řešení likvidace odpadních vod

voda

Rodinný dům na samotě u lesa a rekreační chata uprostřed přírody – to je snem každého milovníka relaxace, odpočinku a klidu. Nicméně v osamocených lokalitách většinou nebývá navedená veřejná kanalizace. Praktickým řešením jsou domovní čistírny odpadních vod (ČOV), které na tuzemském trhu nabízí společnost GONAP.

V minulosti se likvidace odpadních a splaškových vod řešila jímkou a septikem. Od těchto zařízení se dnes upouští a septiky se používají spíše pro zachycování dešťové vody. Moderní přístroj zajišťuje čištění odpadní vody, která se následně zužitkuje k zalévání zahrady. Profesionální čističky odpadních vod jsou vhodné do domácností o pěti osobách, ba dokonce i do velkých subjektů a menších obcí se stovkami obyvatel.

Kvalitní čistírny odpadních vod

Převažujícím výrobním materiálem je bytelný plast. Všechny typy ČOV se pyšní mnoha výhodami, které vás přimějí ke koupi:

  • bezpečný provoz
  • účinnost na hranici 95 %
  • rychlá montáž
  • bezúdržbový provoz
  • profesionální záruční a pozáruční servis

Bohaté produktové portfolio společnosti GONAP zahrnuje již zmíněné čistírny odpadních vod, celoplastové nádrže, septiky s objemem až 12 m3, přečerpací jímky, zemní filtry, enzymy a vodoměrné šachty. Nabízí spoustu služeb, jako je rekonstrukce, provozování a dálkové řízení ČOV, uvedení zařízení do provozu, dlouhodobé sledování a vyhodnocení provozu.

Představujeme společnost GONAP spol. s.r.o.

Společnost GONAP se již dlouhá léta specializuje na výrobu precizních a dlouhodobě prověřených produktů. V její kompetenci je také vývoj a inovace, a proto spolupracuje s mnoha organizacemi v této oblasti. Je držitelem prestižního certifikátu kvality ISO 9001:2000, čímž máte záruku vysoké kvality u každého výrobku.

Svěřte práci do rukou profesionálů. GONAP přistupuje ke svým klientům individuálně. Nevrhne vám a zrealizuje efektivní způsob likvidace odpadních vod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..