Výhodné zasílání balíků díky agregátoru nabídek Zásilka.cz

Dálnice v noci

Služby přepravců zásilek potřebuje prakticky každý, ať jde o e-shopy, firmy nebo běžného člověka. Většina lidí, kteří nevyužívají tyto služby denně, zajde na poštu a vystojí si tu dlouhé fronty. Ostatní se často spoléhají na jednoho přepravce, protože je pro ně ztráta času pokoušet se zorientovat v nabídce jiných firem a hledat výhodnější ceny balíků. Nyní je ale i jiné řešení, které se hodí pro firmy i jednotlivce. Webová aplikace Zaslat.cz vám ušetří čas a nabídne takové možnosti, které se nejlépe hodí přímo pro vaši konkrétní situaci. Vnitrostátní přeprava balíků i zasílání zásilek do zahraničí budou nyní jednoduché, rychlé a výhodné.

Nejrychlejší a nejlevnější způsob doručení

Unikátní systém Zaslat.cz sdružuje nabídky přepravních firem a pomáhá zákazníkovi zorientovat se v jejich nabídce. Zjistit nejlepší možnost pro poslání své zásilky je díky tomu velmi snadné. Stačí zadat odkud, kam a jak velký balík potřebujete dopravit. Systém vám na základě toho vygeneruje vhodné nabídky přepravních společností, ze kterých můžete vybírat. Pak už stačí jen upřesnit svou objednávku a je hotovo. Přepravce si balík vyzvedne na vámi určeném místě a vám tak odpadnou starosti i zbytečně promarněný čas. Zásilku můžete samozřejmě po cestě sledovat a mít tak přehled o tom, v jaké fázi doručování se nachází.

Přeprava čehokoliv po ČR i do zahraničí

V aplikaci Zásilka.cz najdete nabídky přepravců, u kterých je možná přeprava zásilek na území ČR nebo i jednoho města, ale také přeprava zásilek do zahraničí a to do zemí v rámci EU i některých států mimo ni. Tato nabídka se navíc neustále rozšiřuje. Přepravit je možné prakticky cokoliv od dokumentů, přes balíky klasických rozměrů až po atypické rozměry, paletové zásilky i nebezpečné látky.

Služby tohoto agregátoru pomohou soukromým osobám i firmám, které zasílají větší množství zásilek. Přeprava čehokoliv kamkoliv bude díky nabídce srovnání nyní už vždy nejlevnější a nejrychlejší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..