Superprémiové krmivo dodá vašemu psovi vše, co potřebuje pro zdravý a šťastný život

pes

Každý chovatel psa chce jistě dopřát svému mazlíčkovi tu nejlepší péči. Základem je kvalitní strava, která mu zajistí dostatek energie pro dlouhý a spokojený život a dodá mu všechny potřebné živiny. Na krmivu se opravdu nevyplácí šetřit, investice do superprémiové kvality se vám bohatě vrátí.

Kvalitní vyvážené krmivo

Při výběru krmiva pro psy by měla být kvalita vždy rozhodující. V supermarketech se sice dá najít mnoho levných pytlů granulí, ale při bližším prozkoumání jejich složení zjistíte, že kupujete především spoustu obilovin, které psovi nic dobrého neposkytnou. Pes je masožravec a potřebuje ve své stravě především vysoký podíl masa. Samozřejmě je ale vhodné, když jsou granule pro psy doplněny o různé zeleninové složky a bylinky, které mimo jiné pomohou s trávením. Právě takové vyvážené složení s dostatkem živin, vitamínů a dalších potřebných látek mají superprémiová krmiva. Těmto granulím s ideálním složením, které neposkytují pouze nasycení, ale i přínos pro zdraví a vitalitu, se také říká holistická krmiva. Při výběru z této kategorie si můžete být jisti, že svému čtyřnohému kamarádovi dodáváte to nejlepší.

Granule nebo konzervy?

Otázka, zda jsou lepší granule nebo konzervy pro psy, záleží nejvíce na preferencích majitele. Masové konzervy pejskům obvykle hodně chutnají, avšak je s nimi více práce, protože je třeba pravidelně odstraňovat zbytky z misky. A také se otevřené poměrně rychle kazí, takže se nedají kupovat v příliš velkých baleních. Granule oproti tomu nevyžadují žádné zvláštní skladování a můžete je pořídit v cenově výhodných velkých pytlech. Také samotné krmení je snadné, stačí nabrat určité množství a nasypat do misky. Je ale zase třeba hodně hlídat neustálý přístup pejska k čisté vodě, protože potřebují hodně zapíjet.

Pamlsky za odměnu

Kromě potravy chtějí páníčci dopřát svým mazlíčkům i pamlsky pro psy. Ty jsou skvělou motivací a odměnou například při výcviku psa i zábavou pro dlouhé chvíle třeba ve spojení s inteligentními hračkami. Výběr různých pamlsků je opravdu široký a to své oblíbené si najde každý pejsek.

To nejlepší krmivo superprémiové a prémiové kvality koupíte v obchodě Propacky.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..