Prodejce kvalitní osvětlovací techniky a příslušenství

infoOsvětlovací technika je nezbytnou součástí našich životů. Vždyť pohybovat se po ulicích osvětlených pouličními lampami a rozsvítit si světlo doma nebo kdekoliv, kam dojdeme, je tak běžné. K tomu ale potřebujeme kvalitní světelné zdroje. Široký výběr svítidel a příslušenství k nim najdete na stránkách společnosti Arnos s.r.o. – dodavatele světelných zdrojů, svítidel, domácí i průmyslové ventilace, spotřebních baterií a dalšího elektrotechnického zboží.

Špičkový partner pro dodávky osvětlovací techniky

Firma Arnos s.r.o. byla založena v roce 2002 a od té doby se soustředí především na dodávku světelných zdrojů, svítidel a jejich příslušenství. Zabývá se ale také prodejem ventilátorů a další elektrotechniky, jako jsou domovní rozvaděče či baterie. Specialitou firmy je kompletní sortiment produktů značky Osram a jejich rychlé dodávky. Ostatně rychlost a vstřícnost je velkým plusem této firmy. Prioritou je pak především poskytování nejlepších cen a servisu každému zákazníkovi.

Svítidla všech typů

Rozsáhlou nabídku osvětlovací techniky najdete ve všech kategoriích obchodu. Například v kategorii svítidel jsou obsaženy všechny možnosti osvětlení domácností i komerčních prostor. K mání jsou svítidla zářivková i žárovková v řadě různých provedení. Velmi moderní jsou LED svítidla, která tu najdete v provedení pro jednu nebo více LED i v podobě LED pásků. Teď v létě se vám obzvlášť může hodit například v kempu nebo večer na zahradě kvalitní svítilna, oceníte ji ale jistě během celého roku. V nabídce nechybí různé typy svítilen, od přívěsků na klíče se světlem po campingové svítilny s dálkovým ovládáním.

Řešení osvětlení i ventilace

Mezi světelnými zdroji najdete všechny typy žárovek, zářivek, výbojek a další techniky. Koupíte tu autožárovky, LED žárovky, LED zářivky, úsporné zářivky nástrčkové a závitové, zářivkové trubice, halogenové žárovky, klasické žárovky, výbojky, startéry i foto-optik zdroje. V kategorii ventilátorů se nachází také široký výběr, mezi nímž nechybí krbové, potrubní i ostatní domácí ventilátory, průmyslové ventilátory i příslušenství k nim.

Vybrané produkty si můžete objednat na stránkách www.arnos.cz a nechat si je doručit na požadovanou adresu hned několika způsoby – pomocí pošty, PPL nebo DPD. Nabízí se i možnost osobního vyzvednutí ve skladu v Brně-Štýřicích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..