Stylový kočárek s jedinečným designem – to je limitovaná edice Stokke Xplory True Black

Čekáte miminko a rozhlížíte se po tom pravém kočárku? Bydlíte ve městě a nejčastěji se pohybujete v jeho ulicích plných lidí, v městské hromadné dopravě a v nákupních centrech? Hledáte stylový kočárek, který vynikne a vzbudí pozornost svou elegancí a vytříbeným designem? Pak přesně pro vás přišla značka Stokke s novou limitovanou edicí Stokke® Xplory® True Black. Osobitost tohoto kočárku vás doslova nadchne.

Styl a elegance

Kočárky Stokke jsou známé svým jedinečným designem, ale také vysokou funkčností a inovativními prvky. To vše samozřejmě nechybí ani u této nové exkluzivní kolekce. Řada Stokke Xplory se vyznačuje výrazným futuristickým vzhledem díky svému typickému tvaru podvozku a tyči, která z něj vychází a končí jako kruhová rukojeť. V limitované edici True Black je celý tento podvozek černý včetně celočerných kol. Lesklý podvozek přitom zajímavě kontrastuje s matným materiálem potahu kočárku v pruhované bíločerné barvě. Tento jemný, ale zároveň výrazný designový styl působí naprosto dokonale, čistě a elegantně.

Jedinečné funkční prvky

Kočárek Stokke Xplory lze samozřejmě doporučit nejen z hlediska jeho vzhledu. Co se týče funkčních vlastností, perfektní je možnost výškového nastavení sedadla. Dítě tak můžete umístit do výšky, která zrovna vám i jemu vyhovuje. Díky tomu jej využijete například i jako židličku ke stolu v kavárně či restauraci. Kočárek navíc díky své konstrukci nebude nikde překážet. Samozřejmostí je možnost otočení sedačky směrem k vám, dokud je dítě menší, a poté ve směru jízdy. V obou variantách jdou nastavit různé polohy sezení, případně ležení. Nastavitelná je pochopitelně také výška rukojeti, takže si ji může přizpůsobit svým potřebám každý, kdo kočárek veze.

Bezvadná ovladatelnost a manévrovací schopnosti, lehkost i snadná manipulace dělají z kočárku Stokke Xplory ideální městský kočárek pro každou příležitost. V limitované edici True Black navíc získal osobitý styl a přímo ikonický vzhled. Kočárky Stokke Xplory koupíte v e-shopu www.mybabystore.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..