Horská kola dostupná pro každého

Horské kolo u garáže

Nedávno jsem někde četl, že “kolo má každý”. Když se nad tím tak zamyslím, tak by asi bylo přesnější říci, že horské kolo má snad úplně každý. A není se čemu divit. Jedná se o velmi oblíbená značně univerzální kola, s kterými můžete jak brázdit silnice, tak i jezdit po lese a to bez větších problémů. Je to dáno jak konstrukcí, tak i moderními technologiemi, které z jízdy na kole dělají úplně nový druh požitku a posouvají hranice schopností horských kol dál a dál. Jen pro příklad nejmodernější karbonové rámy výrazně zlehčují kolo, tlumí nárazy, jsou velmi odolné vůči únavě materiálu a jsou velmi pevné. Sice si za ně musíte krapet připlatit, ale to dnes již není žádný problém, protože se kola přeci dají koupit na splátky. Nevěříte? Tak například e-shop s poněkud neoriginálním názvem Bike-Eshop.cz, nabízí koupi kola na splátky díky spolupráci s velmi známým a oblíbeným Cetelemem, který vám při řádném splácení vrátí část peněz zpět. Takže není žádný problém si koupit krásné horské kolo klidně i za 20 tisíc a více.

A proč zrovna doporučujeme Bike-eshop.cz?

To je velmi snadné. Je to velký a známý obchod, který má sice jen dvě pobočky a ještě k tomu v Praze, avšak nabízí výdejní místa na HeurékaPointech a Uložence. Plus ještě k tomu jedno výdejní místo v cyklo-obchodu v Českých Budějovicích.

Slevy na horská kola

Obchod vám nabízí 6% slevy pro držitele karet ISIC, ITIC, ALIVE, takže pokud máte k takovým kartám přístup, tak můžete ušetřit při nákupu horského kola za 20 tisíc 1200 korun. Když ještě koupíte kolo ve slevě, tak ušetříte mnohem více.

Nejen horská kola

Nabídka obchodu neobsahuje pouze horská kola, ale i všechny další druhy, příslušenství, zdravou výživu a oblečení na kolo.

Doporučuji se například podívat na zadní světlo BikeLane Lazer Shark. Je to diodové zadní světlo, které navíc má laser, který vytváří hranice kolem kola, čímž jasně vymezuje prostor kola na silnici.

Přejít do e-shopu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..