Snowboardy online aneb sportovci sportovcům

snowboard

V tomto článku bych vám chtěl ukázat jeden zajímavý e-shop Snowboards.cz, který, jak z názvu jednoznačně vyplývá, se specializuje především na snowboardy, i když je samozřejmě jejich nabídka mnohem větší a který byste rozhodně neměli jen tak minout. Jedná se totiž o zajímavý e-shop, který provozuje parta sportovců, prodávající pouze odzkoušené zboží. S tímto přístupem se jim daří eliminovat špatné produkty. Tím nám zákazníkům usnadňují spousty práce, protože nemusíme pracně zjišťovat, jestli je ten či onen snowboard kvalitní nebo ne. Prostě si jen stačí nějaký snowboard vybrat dle vašich požadavků a objednat si ho.

E-shop Snowboards.cz, má samozřejmě i další výhody, než jen odzkoušené produkty. Předně, je to vlastní velký sklad (3900 m2), takže všechno nabízené zboží je ihned k odeslání. Důkaz toho, že to tak funguje, najdete v pochvalných komentářích na Facebookových stránkách e-shopu a konec konců i něco přes 26 tisíc fanoušků také svědčí o tom, že tento obchod je opravdu profi.

Tip 1: Chcete-li ušetřit, jste na správním místě. V e-shopu totiž najdete i trvalý výprodej snowboardů, které je potřeba nahradit novými verzemi.

Tip 2:Začátečníci zajisté také uvítají snowboardy s vázáním, takže nemusí pracně zjišťovat, které vázání je potřeba koupit.

Jak vybrat snowboard?

Uvedu zde několik elementárních pravidel pro výběr snowboardu, které byste měli znát.

  • při výběru pamatujte, že existují jak pánské, tak i dámské snowboardy, lišící se především velikostí
  • délka snowboardu by měla být taková, aby vám ve stoji dosahovala někam mezi bradu a nos
  • i když je důležité nezapomínat na vaší hmotnost, tak se s ní jak v tomto, tak i dalších e-shopech nesetkáte, protože prkna mají nastavenou určitou váhovou toleranci. Takže, i když máte pár kilo navíc, nic se neděje.
  • lepší je vybírat snowboardy s dřevěným jádrem – mají totiž delší životnost
  • pro začátečníky je lepší kupovat pružnější snowboardy, které se lépe ovládají, avšak nehodí se na rychlé jízdy
  • máte-li nohu větší než velikost 45, tak se spíše koukejte po tzv. wide snowboardech, jinak hrozí, že budete mít moc úzký snowboard

[sc:adsense-pod-clankem]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..