12 kuchyňských spotřebičů v jednom? To není sen, ale Thermomix

Práce v kuchyni vyžaduje obvykle pomoc kuchyňských spotřebičů jako jsou šlehače, mixéry, hnětače těsta, kuchyňské roboty a podobné přístroje. Jenže obzvláště v malé kuchyni člověk brzy zjistí, že pro samé takové pomocníky nemá ani kousek místa navíc a stráví spoustu času jejich hledáním, sestavováním a následným čištěním. Teď je tu ale jiná možnost – nejuniverzálnější kuchyňský přístroj na světě s názvem Thermomix TM5. Díky němu nebude snadné vaření už jen prázdným pojmem.thermomix

Vše v jednom balení

Většina kuchyňských spotřebičů zvládne jednu, dvě či tři funkce. Thermomix jich ale ovládá rovnou 12. Dokáže nahradit vše od kuchyňské váhy po mixéry, šlehače a hnětače. A dokonce umí i ohřívat a vařit, což je u takových běžných kuchyňských spotřebičů nemyslitelné. Díky této jedinečnosti si získal mnoho spokojených uživatelů z řad amatérských i profesionálních kuchařů po celém světě.

Ohromující šíře funkcí

Co vše tedy kuchyňský přístroj Thermomix dokáže? Umí vážit, míchat, promíchávat, mixovat, šlehat, hníst těsto, sekat, drtit, zvládne emulgaci, regulovaný ohřev, běžné vaření i vaření v páře. To je prakticky vše, co je v kuchyni třeba. Přístroj se přitom ovládá velmi jednoduše a intuitivně díky barevnému dotykovému displeji, přehlednému uspořádání funkcí a jedinému ovladači.

Snadné vaření všech možných pokrmů

Díky všem svým funkcím dokáže až neuvěřitelně zjednodušit a zrychlit přípravu jakéhokoliv jídla. Například tolik oblíbenou svíčkovou omáčku s knedlíkem připravíte s jeho pomocí daleko snáze a rychleji. Můžete totiž zároveň v jednom přístroji připravit od začátku až do konce omáčku, maso i knedlík, což zkrátí potřebný čas na minimum. Už se tedy nemusíte obávat ani složitých receptů, protože by znamenaly zdlouhavou přípravu a ještě delší úklid všech pomůcek. Thermomix TM5 vám umožní konečně proměnit vaření v zábavu.

Přesvědčte se sami

Jestli se chcete přesvědčit o jedinečných skvělých vlastnostech Thermomixu na vlastní oči, můžete si domluvit schůzku s poradcem přímo u vás doma. Ukázka Thermomixu je samozřejmě zcela zdarma a je jen na vás, zda si přístroj následně zakoupíte. Jeho všestranné využití vás ale jistě okouzlí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..